امام جمعه شهرستان کرج گفت: ملت جواب یاوه‌گویی سران کاخ سفید را در میدان عمل دادند.

به گزارش خبرگزاری موج، آیت‌الله سیدمحمدمهدی حسینی‌همدانی ظهر امروز و پیش از اقامه  نماز سیاسی و عبادی جمعه، در جمع خبرنگاران حضور یافت و با اشاره به مشارکت باشکوه مردم استان البرز در راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن اظهار داشت: این مردم شایسته بهترین تقدیرها هستند.

وی افزود: سرمای امروز موجب نشد که ملت ایران در خانه خود بمانند و به تکلیفی که در قبال اسلام و انقلاب و ولایت دارند را عمل نکنند.

نماینده ولی فقیه در استان البرز تصریح کرد: در سال‌های گذشته نیز شاهد بودیم که در بدترین شرایط آب و هوایی و بارش شدید برف، باز هم این مردم در صحنه حضور یافته و با فریادهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل، پاسخ یاوه‌گویی سران کشورهای زورگوی غربی را دادند.

حسینی‌همدانی گفت: مردم همیشه در برابر استکبار و ظلم ایستادگی کرده و باید قدردان ملت غیور، روشن‌بین و بصیر ایران باشیم.

وی بیان داشت: ملت ایران وظیفه خود را به خوبی می‌داند و با حضور به موقع در صحنه، از ارزش‌ها و آرمان‌های انقلابی و اسلامی دفاع می‌کند.

خطیب جمعه شهرستان کرج افزود: همانطور که مقام عظمای ولایت بارها تاکید فرمودند، مردم ما پاسخ دشمنان را در میدان عمل می‌دهند و یکی از این عرصه‌ها، راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن است.

حسینی‌همدانی تاکید کرد: امروز ملت ایران با صلابت و اقتدار جواب سران کاخ سفید را داده و امیدواریم آنها درس عبرت گرفته باشند و دست از توطئه و دسیسه بردارند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج