نائب رئیس مجلس گفت: اگر در برخی مسایل اختلاف داخلی داریم در مقابل دشمن باید ید واحد باشیم و اختلاف داخلی را با گفت‌وگو حل کنیم.

به گزارش خبرگزاری موج، علی مطهری در حاشیه راه‌پیمایی 22 بهمن در مقابل دانشگاه شریف در جمع خبرنگاران و در پاسخ به سوالی درباره ضرورت وحدت ملی گفت: روشن است که در برابر دشمن واحد باید جبهه واحد بوده و همبستگی ملی داشته باشیم.

نائب رئیس مجلس در پاسخ به سوال دیگر درباره ضرورت آشتی ملی اظهار کرد: آشتی ملی برای همه دوره‌ها ضروری است ولی برای این دوران ضروری‌تر است. وقتی دشمن مشترک داریم باید برخی اختلافات را نادیده بگیریم.

مطهری درباره ترامپ گفت: ترامپ می‌خواهد برخی قول‌های انتخاباتی‌اش را عملی کند یعنی می‌خواهد طرفداران خود را راضی نگه دارد.

او ادامه داد: ترامپ ایران را در دوره تبلیغات انتخاباتی جزء تروریسم اسلامی قلمداد کرده بود از نظر او ایران چون از حماس و حزب الله حمایت می‌کند جزء تروریسم اسلامی است با این حال ترامپ فرد کم تجربه‌ای است.

نماینده تهران در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه حسین کروبی گفته است دیدار شما با محصوران قطعی شده اما زمان آن مشخص نیست، هم تصریح کرد: هنوز این دیدار قطعی نشده است. در حال گفت‌وگو هستیم. امیدوارم این دیدار انجام شود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج