سازمان بسیج مستضعفین در بیانیه‌ای فرارسیدن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی را تبریک گفت.

به گزارش خبرگزاری موج، متن این بیانیه به شرح زیر است:

حمد و سپاس بی‌پایان که شجره سبز و سروقامت انقلاب اسلامی، در بستر ایستادگی و مقاومت ملت سرافراز ایران اسلامی و معطر از تحقق وعده‌های الهی در سی‌وهشتمین سالگرد پیروزی خود، راه استقلال و سربلندی خود را در جهت شکل‌گیری تمدن نوین اسلامی طی می‌کند.

بی‌شک امت هوشیار و بیدار اسلامی نیک می‌دانند که رمز تداوم حرکت پیروزمندانه انقلاب اسلامی و راه عبور از مشکلات فراروی کشور، نه در اعتماد به نظام فرسوده لیبرال دموکراسی غرب و نه در تعامل با نظام استکباری، بلکه در تمسک و تبعیت از ولایت فقیه، توجه به وحدت اسلامی و حضور هوشمندانه در صحنه‌های مورد نیاز انقلاب و بیش از پیش حفظ روحیه انقلابی و جهادی خواهد بود.

اینک که تأثیرات شگرف انقلاب اسلامی در محیط بین‌الملل، بیش از هر مقطع تاریخی در اعتراف جهانیان در تبدیل‌شدن ملت ایران به قطب تأثیرگذار جهانی مشهود است، پس از سال‌ها، نقاب از چهره استکبار جهانی برداشته و خوی استکباری آن را بیش از پیش نمایان کرده است. سیاست‌های کینه‌ورزانه‌ای که نزدیک به چهاردهه، اثبات‌کننده این نکته است که ذات نظام سلطه، استکباری است و با رفتن دولت‌ها، تغییری در آن صورت نخواهد پذیرفت، همچنان‌که عملکرد روزهای اخیر دولت جدید آمریکا در ادامه سیاست‌های خصمانه و نژادپرستانه علیه انقلاب و ملت بزرگ ایران اسلامی آن را تأیید می‌کند.

اکنون که در آستانه برگزاری جشن آغاز ۳۹ سالگی انقلاب قرار داریم، آمال و آرزوی ملت ایران همان استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی است و آینده را بسیار روشن و امیدبخش می‌داند. 

استکبار بداند که تردیدی نیست که ملت بصیر و آگاه ایران، یوم‌الله ۲۲ بهمن را فرصتی حیات‌بخش برای تجدید پیمان با آرمان‌های امام و شهدا و بیعت دوباره با ولی امر مسلمین، امام خامنه‌ای عزیز (مدظله العالی) و نمایش توانمندی‌های سرشار خود دانسته و این پیام قاطع و معنادار را به کینه‌ورزان خارجی و اندک پیاده‌نظام داخلی می‌دهند که با لبیک به رهبری معظم و حضور حداکثری در صحنه بیداری ملت، و تکیه بر توان داخلی خود، همواره روح تازه‌ای در کالبد انقلاب و نظام اسلامی خواهند دمید.

سازمان بسیج مستضعفین به عنوان نهادی برخاسته از متن مردم، تداوم آرمان‌های انقلاب، امام و رهبری را در فرهنگ ایثار، خدمت و حفظ روحیه انقلابی دانسته و حرکت جهادی در چارچوب آرمان‌های انقلاب را سند افتخار و مایه عظمت و سربلندی دولت و ملت ایران می‌داند و معتقد است در شرایطی که توطئه‌های زنجیره‌ای و مستمر نظام سلطه و استکبار از تهدید و تحریم و نفوذ، تا جنگ نرم و سناریوهای مأیوس‌سازی ملت فهیم ایران، نسبت به آینده و دستاوردهای انقلاب، بی‌وفقه ادامه دارد، راه‌حل برون‌رفت از مشکلات در تکیه به ملت مؤمن و انقلابی ایران اسلامی است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج