نماینده مردم اردل در مجلس شورای اسلامی از دولتمردان خواست نسبت به حل مشکلات مردم حوزه انتخابیه اش اهتمام ورزند و سند گردشگری استان چهارمحال و بختیاری را تصویب کنند.

به گزارش خبرگزاری موج، علی کاظمی در تذکری شفاهی در پایان جلسه علنی امروز مجلس ضمن گرامیداشت هفته دولت و تشکر ازحضور اعضای کمیسیون برنامه وبودجه در استان چهارمحال و بختیاری به بیان مشکلات حوزه انتخابیه خودپرداخت و از دولتمردان خواست اهتمام ویژه ای برای رفع آن‌ها داشته باشند.

او به وزیر نیرو تذکر داد: مدیریت آب منطقه‌ای استان چهارمحال بختیاری چند صباحی است به صورت سرپرستی اداره می‌شود و برای مردم نگرانی ایجاد کرده، درخواست می‌شود نسبت به تعیین تکلیف این سازمان اقدام شود.

کاظمی خطاب به وزیر نفت نیز گفت: ‌ خانواده های زیادی از مناطق محروم فرزندان مستعد خود را با هزاران آرزو به دانشگاه صنعت نفت فرستادند ولی متاسفانه بعد از فارغ التحصیلی بلاتکلیف هستند.

او پیشنهاد داد: این افراد در قالب جایگزینی با بازنشستگان وزارت نفت به کار گرفته شوند و اقدام عاجلی برای به کار گرفتن این افراد انجام شود.

این نماینده مجلس در ادامه گفت: ‌ در سفر رئیس جمهور به استان ما، این استان به عنوان قطب گردشگری تعریف شده، لذا از دولتمردان و سازمان گردشگری می‌خواهم که سند گردشگری استان را تصویب کنند.