معاون حقوقی و امور مجلس کمیته امداد امام خمینی(ره) از برپایی پایگاه های کمیته امداد در مجلس برای حمایت نمایندگان از طرح اکرام ایتام خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج، منصور قمشه، با بیان اینکه در آستانه ۱۵ ماه مبارک رمضان مصادف با ولادت امام حسن مجتبی(ع) و آغاز هفته اکرام ایتام و نیازمندان قرار داریم، افزود: در این راستا همکاران ما در کمیته امداد در مجلس شورای اسلامی مستقر شدند و پایگاه‌های طرح اکرام ایتام جهت حمایت نمایندگان از ایتام تحت حمایت این نهاد را راه‌اندازی کردند تا مشارکت نمایندگان عزیز را داشته باشیم.

وی ادامه داد: در طی این چند سال یکی از طرح هایی که مورد استقبال گسترده مردم قرار گرفت طرح اکرام ایتام بود که امروزه نزدیک به ۲۹۰ هزار کودک یتیم بیش از ۸۵۰ هزار حامی دارند و امید است امسال نیز در ماه مبارک رمضان بتوانیم جذب حامیان بیشتری را داشته باشیم.

معاون حقوقی و امور مجلس کمیته امداد امام خمینی(ره) تاکید کرد: طرح محسنین نیز در کنار طرح اکرام ایتام اجرا می شود که این طرح برای حمایت از خانواده ها است، امید است در طی این سه روز با استقرار همکاران کمیته امداد در پارلمان، حمایت نمایندگان را جهت کمک به کودکان تحت حمایت کمیته امداد شاهد باشیم.