سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: هم اکنون دولت با شرایط سختی روبرو است، شرایطی که در طول ۳۵ سال گذشته بی سابقه بوده است.

به گزارش خبرگزاری موج، سید حسین نقوی حسینی عصر پنج شنبه و همزمان با هفته دولت در همایش مدیران و نخبگان شهرستان قرچک که با حضور معاون حقوقی رییس جمهور برگزار شد، با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر اظهار داشت: راه و منش شهیدان رجایی و باهنر باید به عنوان الگوی مدیریتی در عصر حاضر تبیین شود.

نماینده مردم ورامین، پیشوا و قرچک در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ظرفیت های موجود در شهرستان قرچک افزود: شهرستان قرچک دارای نیروی انسانی پرشور و توانمندی است.

وی ادامه داد: امروز بر اساس آمارهای ارائه شده، شهرستان قرچک به عنوان جوان ترین شهرستان از لحاظ بافت جمعیتی به حساب می آید و این امر فرصت خوبی را برای پیشرفت منطقه در اختیار برنامه ریزان قرار می دهد.

نقوی حسینی اضافه کرد: نیروهای جوان، آماده خدمت رسانی در عرصه های مختلف هستند و می توان با استفاده از ظرفیت و نیروی جوانان، بسیاری از معضلات و مشکلات منطقه را مرتفع ساخت.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در ادامه با تجلیل از صبر و ایستادگی خانواده معظم شهدا و ایثارگران گفت: عزت و امنیت امروز ایران اسلامی مرهون ایستادگی و صبر خانواده معظم شهدا بوده و این خانواده ها به عنوان سرمایه های اصلی این سرزمین محسوب می شوند.

وی بیان داشت: شهرستان قرچک دارای مردمی ولایی و با ایمان بوده که همواره در صحنه دفاع از ارزش های اسلامی حضور داشته اند.

نماینده مردم قرچک، ورامین و پیشوا در مجلس شورای اسلامی با اشاره مشکلات مالی و اقتصادی کنونی موجود در کشور بیان داشت: هم اکنون دولت با شرایط سختی روبرو است، شرایطی که در طول ۳۵ سال گذشته بی سابقه بوده است.