نماینده مردم ممسنی و رستم در مجلس با اشاره به ضرورت راه اندازی سریع پتروشیمی این منطقه گفت: حدود ۱۰ سال است که به مردم برای اجرای این پروژه سهام فروخته اند ولی هنوز هیچ اقدامی برای اجرای پروژه انجام نشده است.

به گزارش خبرگزاری موج، مسعود گودرزی در نشست علنی امروز(چهارشنبه، ۳ شهریور) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خطاب به هیأت رئیسه مجلس گفت: ۳ماه از آغاز مجلس در دوره دهم می گذرد ولی به نظر می رسد که هیأت رئیسه هیچ برنامه مشخصی برای اداره مجلس ندارد حال اگر برنامه مدونی وجود داشته باید آن را به نمایندگان مجلس ارائه کند.

نماینده مردم ممسنی و رستم در مجلس شورای اسلامی در تذکری خطاب به وزیر صنعت، معدن و تجارت و وزیر کار با انتقاد از تعطیلی کارخانه صنعتی قند ممسنی و رستم گفت: برای راه اندازی دوباره این کارخانه مکاتبات صورت گرفته اما هنوز هیچ اقدامی انجام نشده و ۲۵۰ نفر شاغلان این واحد هنوز بیکار هستند بنابراین وزارتخانه ها و مجلس باید در جهت حل این مشکل پیگیر باشند.

گودرزی در تذکری به وزیر نفت بر لزوم راه اندازی سریع پتروشیمی ممسنی تاکید کرد و افزود: براساس قانون این پتروشیمی باید به طور کامل اجرایی شود حال حدود ۱۰ سال است که به مردم برای اجرای این پروژه سهام فروخته اند و حتی موضوعات پیرامونی آن مانند منبع خوراک حل شده از این رو وزارت نفت باید در جهت اجرای این پروژه اقدام کند.

این نماینده مردم در مجلس دهم در تذکر به وزیر نیرو با اشاره به ضرورت اجرای طرح های مهار آب های سطحی گفت: در منطقه ممسنی و رستم، ساخت دو سد برای این امر پیش بینی شده که باید از سوی دولت اجرایی شود همچنین تعرفه برق مصرفی در شهرستان های مذکور با توجه به گرمسیر بودن باید پیگیری شود از طرفی دیگر وزارت جهاد باید در جهت پرداخت غرامت به باغداران و کشاورزان اقدام کند.