نماینده مسیحیان ارمنی جنوب ایران با تاکید بر ضرورت مبارزه با قاچاق گفت: در مسیر مبارزه با قاچاق باید با دانه‌درشت‌ها برخورد کرد.

به گزارش خبرگزاری موج، ژرژیک ابرامیان در نشست علنی امروز(چهارشنبه ۳ شهریور) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود با تاکید ضرورت مبارزه با قاچاق گفت: به فرموده رهبر معظم انقلاب قاچاق خنجری است که از پشت به اقتصاد کشور زده می‌شود، از این‌رو باید با آن مقابله قاطعی صورت بگیرد.

نماینده مسیحیان ارمنی جنوب ایران با بیان اینکه در مقابله با قاچاق مدیریت صورت گرفته در سطح پایین آن ایجاد نگرانی کرده است، افزود: برخی کالاها که دارای برگ سبز گمرکی نیستند، به راحتی در بازار یافت شده و به فروش می‌رسند.

وی تاکید کرد: باید مقابله با قاچاق برای کمک به اقتصاد کشور در دستور کار قرار گیرد، زیرا بی‌توجهی به آن مشکلات عمده‌ای را منجر می‌شود.

ابرامیان افزود: در راه مبازره با قاچاق گاهی با افراد پایین دست برخورد می‌شود که جریمه آنها و همچنین مصادره اموالشان آنها را با مشکلات بسیاری مواجه می‌کند، از این‌رو ضروری است برای جلوگیری از بروز مشکلات دیگری در این رابطه مبارزه با قاچاقچیان کلان در دستور کار قرار گیرد.