رئیس کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس تصویب لایحه اصلاح قانون بودجه از سوی نمایندگان را هدیه بزرگی برای دولت خواند و گفت: با مصوبات مجلس درخصوص این لایحه بهبود وضعیت اقتصادی ضروری است.

به گزارش خبرگزاری موج، غلامرضا تاجگردون در نشست علنی امروز(چهارشنبه، ۳ شهریور) مجلس شورای اسلامی با اشاره به تصویب لایحه اصلاح قانون بودجه سال ۹۵ در مجلس گفت: از نمایندگان برای تصویب لایحه اصلاحیه قانون بودجه تشکر می‌کنم؛ زیرا مجلس با این مصوبات ثابت کرد که آمادگی کمک به دولت برای بهبود وضعیت اقتصادی کشور و خروج از رکود را دارد.

نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نمایندگان با مجوزهایی که در اصلاحیه قانون بودجه به دولت داده‌اند، حمایت خود از بهبود اقتصادی را نشان داده‌اند، افزود: با مجوزهایی چون انتشار اوراق اسلامی و… دولت برای خروج از رکود مسیری هموار پیش‌رو دارد.

وی با بیان اینکه دولت برای خروج از رکود و کمک به بنگا‌های اقتصادی دیگر بهانه‌ای نخواهد داشت، گفت: ۵ میلیارد دلار وام دریافتی از روسیه و تصویب آن از جمله حمایت‌هایی است که مجلس برای خروج از رکود داشته است.

تاجگردون با بیان اینکه مشکلات اقتصادی در کشور ما زیاد است، تصریح کرد: مجلس با تصویب لایحه اصلاح قانون بودجه هدیه بزرگی به دولت برای بهبود وضعیت اقتصادی کشور داده است.