نماینده مردم مبارکه در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر کم توجهی ها در خصوص شرکت پلی اکریل ایران ادامه یابد امکان دارد این کارخانه به سرنوشت کارخانه ارج دچار شود.

به گزارش خبرگزاری موج، زهرا سعیدی با تاکید برضرورت رفع مشکلات بخش صنعت، گفت: باید پذیرفت عوامل اقتصادی به هم ارتباط دارند و یکی از راهکارهای اصلی برای رفع مشکلات بخش صنعت استفاد از تسهیلات بانکی است.

نماینده مردم مبارکه درمجلس شورای اسلامی ادامه داد: مدیریت اقتصادی بخش تولید باید درک صحیحی از مسائل مختلف داشته باشد تا بتواند تدابیر صحیحی اتخاذ کند.

ضرورت توجه به بهای تمام شده تولید، کیفیت و بازاریابی در راستای رونق تولید

این نماینده مردم درمجلس دهم افزود: در رونق تولید باید به موضوعاتی مانند بهای تمام شده تولید، کیفیت و بازاریابی توجه شود.

سعیدی افزود: نباید اجازه داد صنایعی که در وضعیت بحرانی قرار دارند از دست بروند، بنابراین باید با اتخاذ تدابیر عملیاتی صنایع نیمه فعال و تعطیل را فعال کرد.

وی با تاکید بر لزوم استفاده از تکنولوژی های پیشرفته در صنعت، ادامه داد: شرکت پلی اکریل که از کارخانه های بزرگ کشور بوده در حال حاضر با مشکلات جدی روبرو است، بنابراین باید با کار کارشناسی و بررسی مشخص شود دلایل این موضوع چه بوده و در این راستا باید تلاش کرد مشکلات برطرف شود.

نماینده مردم مبارکه در مجلس شورای اسلامی افزود: اگر کم توجهی ها درخصوص شرکت پلی اکریل ایران ادامه یابد؛ امکان دارد این کارخانه به سرنوشت شرکت «ارج» دچار شود.

گفتنی است؛ شرکت پلی اکریل ایران در تاریخ ۲۴ مردادماه ۱۳۵۳ تاسیس شد، ظرفیت اسمی تولید شرکت پلی اکریل ایران معادل ۱۲۵٫۰۰۰ تن در سال می باشد این تولیدات شامل انواع نخ و الیاف پلی استر، نوار و الیاف اکریلیک، تاپس پلی استر و چیپس پلی استر - الیاف شیشه می باشد.