شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با انشار اطلاعیه ای اعلام کرد: مرحوم علی دادمان با تأسی از پدر شهید خود در جنگ نرم فرهنگی امروز، از افسران پیشتاز این عرصه بود.

به گزارش خبرگزاری موج، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی روز پنجشنبه در پی در گذشت علی دادمان فرزند رشید شهید رحمان دادمان در سالروز شهادت مولای متقیان علی(ع)، با صدور اطلاعیه ترحیم و تسلیتی فقدان این جوان مومن و انقلابی را به عموم بازماندگان به ویژه به جامعۀ بزرگ ایثار و شهادت و خانوادۀ معظم شهدا و اعضای خانوادۀ داغدارش تسلیت و تعزیت گفت.

در متن این اطلاعیه آمده است: مهندس بسیجی علی دادمان یادگار ارزشمند شهید مهندس رحمان دادمان از فعالان، همراهان همدل و همیشگی مراسم و مناسبت های ایام الله انقلاب اسلامی در طول سالیان متمادی بود. وی در مراسم ها و مناسبت های ایام انقلابی، یاری همیشگی و همراه این شورا به ویژه در مراسم تظاهرات ضداستکباری یوم الله ۱۳ آبان بودند و جزء جوانان و دانشجویان بسیجی، انقلابی ارزشمداری بودند که برای شناساندن چهره و نقشه های شوم دشمنان اسلام به ویژه استکبار جهانی و در رأس آن آمریکای جنایتکار و مقابله و مبارزه و افشای نقشه های دشمنی استکبار جهانی علیه ایران و انقلاب اسلامی، به همراه جمع دیگری از جوانان ارزشی در صف مقدم این جنگ تمام عیار نرم بود و در این مسیر زحمات بی شائبه کشیده و خدمات ماندگاری از خود برجای گذاشت. مرحوم علی دادمان پس از شهادت پدر و در دامن مادری متهد و انقلابی و فرهیخته رشد کرد و با برخورداری از آموزه های اسلامی، به حق با تأسی و الگوبر داری از پدر شهیدش در جنگ نرم، جنگ اقتصادی و فرهنگی امروز، از پیشتازان و از افسران صف مقدم این جبهه بود. در بخش پایانی این اطلاعیه از عموم مردم شهید پرور و قدرشناس، می خواهد تا با حضور خود در مراسم های بزرگداشت و ترحیم آن فقید از مقام و جایگاه شهدا تجلیل و تقدیر کنند، چراکه تجلیل و گرامیداشت فرزندان و خانواده های معظم شهدا که راه شهیدانشان را ادامه داه اند، تجلیل و پاسداشت از خود شهداست.