حزب مستقل و اعتدال ایران باصدور بیانیه ای از مردم سراسر کشور برای حصور گسترده در راهپیمایی روز قدس دعوت کرد

به گزارش خبرگزاری موج؛ حزب مستقل و اعتدال ایران باصدور بیانیه ای از مردم سراسر کشور برای حصور گسترده در راهپیمایی روز قدس دعوت کرد.

متن بیانیه بشرح زیر است:

روزجهانی قدس، ابتکار معمار کبیر انقلاب اسلامی و عرصه ای برای ایجاد و یکپارچگی قدرت امت اسلامی درحمایت امت مظلوم فلسطین واعلام برائت از جبهه استکبار و صهیونیسم جهانی است. روز قدس روز بیداری، روزحماسه و روز پشتیبانی از مردم ستمدیده و مظلومی است که بیش ازنیم قرن در مصاف با دژخیمان پلیدصهیونیستی، همچنان استوار باقی مانده اند. حضور گسترده مسلمانان جهان درروز قدس واعتراض گسترده به دولتمردان ستمکار رژیم اشغالگرقدس، عاملی در ایجاد وحدت هرچه بیشتر مسلمانان وتجدید عهد با ارمانهای امام راحل خواهد بود.

در این راستا، حزب مستقل واعتدال ایران، با دعوت از آحاد مردم وفادار به نظام مقتدر اسلامی جهت شرکت در این راهپیمایی پرشکوه، ملل مسلمان جهان را به دوری از تفرقه و اجتناب از اختلافات مذهبی فراخوانده و اعلام می‌دارد ابراز تنفر و انزجار استکبار جهانی، نشان از ایمان به قدرت لایزال الهی و موجب بر افکندن نقاب تزویر و نفاق از چهره بازی‌خوردگان و خودفروختگان خواهد بود؛ چرا که امروزه اتحاد مسلمین کابوس ویرانگر و بحران لاینحل امنیتی جهان سلطه شده است، تا جایی که از سر استیصال و درماندگی دولت غاصب، خونریز و کودک‌کش اسرائیل، پلیدترین نماد جنایتکاران جهان سلطه، حمایت آشکار خود را از گروه‌های سرکوب‌گر تکفیری و تروریست‌هایی که با ایجاد جنگ‌های کور مذهبی و فرقه‌ای به نفع دنیای استکبار و تامین مصالح و منافع سیاسی آنان گام بر می‌دارند، دریغ نکرده و با تمام امکانات از آنها جانبداری می‌کند.

اعضای حزب مستقل واعتدال ایران، درسراسر کشوربه همراه دیگر احزاب عضو جبهه مستقلین و اعتدالگرایان ایران، در این آوردگاه بزرگ اسلامی با آرمان‌های رهبر کبیر انقلاب حضرت امام خمینی قدس سره تجدید پیمان کرده و با سردادن فریاد رسای «مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل» به ندای رهبر فرزانه خویش لبیک می‌گویند.»