خطیب جمعه کرج در ادامه با اشاره به حضور پر اقتدار نیروی انتظامی، ارتش و سپاه در نقاط صفر مرزی، گفت: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در دفاع از مرزها حاضر نیستند سلاح‌ها را زمین بگذارند و بااقتدار مقابل هر تهدیدی ایستادگی می‌کنند.

به گزارش خبرگزاری موج، سید محمدمهدی حسینی همدانی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه کرج اظهار کرد: امام حسین ( ع ) الگوی همه شیعیان است و ما باید سیره فکری و عملی ایشان را در زندگی پیاده کنیم.

وی ادامه داد: واقعه کربلا درس های مهمی برای ما دارد که ایثار و ازخودگذشتگی و سرخم نیاوردن در مقابل جور و ظلم مهمترین آنها است.

خطیب جمعه کرج ابراز کرد: امروز برخی سعی دارند تاثیر واقعه عاشورا را کمرنگ جلوه دهند و به این اتفاق مهم حمله می کنند.

نماینده ولی‌فقیه در البرز توضیح داد: این افراد دائماً به‌ ظاهر و باطن این واقعه مهم دروغ می‌بندند.

حجت الاسلام حسینی همدانی ابراز کرد: متاسفانه عده ای هم ندانسته و یا دانسته وگاه از روی عناد از این افراد پیروی می کنند.

وی در بخش دیگری با اشاره به هفته ناجا، اضافه کرد: نیروی انتظامی در مبارزه با منکرات، خلاف، شرارت و انحراف همیشه پیشتاز بوده است.

وی گفت: بدون شک حضور همیشگی پلیس در جامعه باعث آرامش خیال شهروندان می‌شود.

وی اظهارکرد: نیروهای پلیس کسانی هستند که در مکتب اهل بیت تربیت‌ شده اند و به‌راحتی، آزادانه و آزدمنشانه حاضر هستند جان خود را فدا کنند تا دیگران در آسودگی به سر ببرند.  

وی در ادامه با اشاره به حضور پر اقتدار نیروی انتظامی، ارتش و سپاه در نقاط صفر مرزی، گفت: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در دفاع از مرزها حاضر نیستند سلاح‌ها را زمین بگذارند و بااقتدار مقابل هر تهدیدی ایستادگی می‌کنند.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج