امام جمعه موقت سنندج گفت: دشمنان بدانند که پاسداران ایران 80 میلیون نفر مردم هستند و با وجود این لشکر عظیم هیچ‌وقت تروریست‌ها نمی‌توانند به نتیجه‌ای برسند.

به گزارش خبرگزاری موج، ماموستا سیداحسن حسینی امروز در خطبه‌های نماز جمعه مسجد جامع شهر سنندج اظهار کرد: ماه مبارک رمضان بهترین فرصت برای راز و نیاز، تلاوت قرآن، کمک به فقرا و نیازمندان است، پس باید ازاین ماه نهایت استفاده را ببریم.

وی با اشاره به زکات فطریه‌ای که امسال در کردستان در نظر گرفته شده است، گفت: برای هر نفر 5 هزار تومان تعیین شده است و مردم می‌توانند فطریه خود را به کمیته امداد تحویل دهند تا آنها نیز به دست فقرا و نیازمندان برسانند.

امام جمعه موقت سنندج در ادامه با اشاره به حملات تروریستی تهران، عنوان کرد: همه ما مردم کردستان این حملات تروریستی را محکوم می‌کنیم و تروریست‌ها و حامیان آنها بدانند که به هیچ عنوان نمی‌توانند کوچک‌ترین تاثیری بر روی روحیه فولادین ملت ایران بگذارند.

وی با عنوان اینکه با این اقدامات تنفر از تروریسم و حامیان آنها در منطقه بیش‌تر شد، بیان کرد: نظام جمهوری اسلامی از بطن مردم برخاسته است و خود مردم نیز پاسدار انقلاب هستند.

ماموستا حسینی تصریح کرد: باید دشمنان بدانند که پاسداران ایران 80 میلیون نفر مردم هستند و با وجود این لشکر عظیم هیچ‌وقت تروریست‌ها نمی‌توانند به نتیجه‌ای برسند.

وی خاطرنشان کرد: تمام مردم ایران قدردان نیروهای نظامی، انتظامی و دفاعی هستند و از مسئولان نظام انتظار داریم که با حامیان تروریسم برخورد قاطع و حکیمانه‌ای داشته باشند.

امام جمعه موقت سنندج در بخشی دیگر از سخنان خود با اشاره به فضایل اخلاقی حضرت علی (ع)، عنوان کرد: رشادت‌های امیر المومنین حضرت علی (ع) موجب توسعه و گسترش دین اسلام شد و امروز ایشان در میان قلوب همه مسلمانان جای دارند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج