دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام روز جمعه از شبکه جهانی ولایت بازدید کرد و از نزدیک در جریان روند فعالیت‌های آن قرار گرفت.

به گزارش خبرگزاری موج، محسن رضایی در این برنامه که آیت الله حسینی قزوینی، مدیر شبکه و جمعی از معاونان وی حضور داشتند، از نزدیک در جریان روند فعالیت‌های این شبکه قرار گرفت و از استودیوها و بخش‌های گوناگون آن بازدید کرد.

حسینی قزوینی در این دیدار با اشاره به فعالیت‌های گوناگون شبکه ولایت گفت: با نظر و حمایت آیت الله العظمی مکارم شیرازی این شبکه راه‌اندازی شد که هدف آن معرفی فرهنگ اهل بیت(ع) به جهانیان و پاسخگویی به شبهات است.

او با بیان این که شبکه ولایت دارای یک شورای عالی سیاستگذاری با بررسی راهبردها و سیاست‌های کلان این شبکه است، افزود: در رأس این شورا آیت الله العظمی مکارم بوده و آقایانی هم‌چون حسینی بوشهری، اعرافی، زمانی، طبسی، مبلغی، ربانی و ملکی حضور دارند.

به گفته آیت الله حسینی قزوینی؛ ۱۲ گروه علمی در این شبکه فعالیت می‌کنند.

در ادامه محسن رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با تقدیر از فعالیت‌های شبکه جهانی ولایت اظهار کرد: شبکه ولایت که با همت آیت الله العظمی مکارم شیرازی کار خود را آغاز کرد از آن‌جایی که در متن حوزه قرار داشته و فضلا در آن فعالیت دارند می‌تواند نقش بسیار مؤثری در تبیین اسلام حقیقی و ناب داشته باشد.

وی ادامه داد: این شبکه تا کنون نیز کار بزرگی انجام داده و جذب مخاطبان نشان می‌دهد که تلاش‌ها مؤثر بوده است، این تلاش‌ها باید ادامه پیدا کند تا به وسیله معرفی اسلام حقیقی فتنه دشمنان در اختلاف افکنی و تفرقه میان مسلمین خاموش شود.