نماینده مردم لرستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: تلاش‌های نیروی انتظامی در زمینه برقراری امنیت اخلاقی و اجتماعی در جامعه و عمل به احکام اسلامی قابل تقدیر است و مسئولان باید در انجام وظایف اسلامی با در نظر گرفتن عدالت اجتماعی تلاش کنند.

به گزارش خبرگزاری موج، آیت‌الله هاشم نیازی خرم‌آبادی از اقدامات محوری نیروی انتظامی، تدابیر سردار قنبری،  فرمانده انتظامی استان و عملکرد این پلیس در حوزه عفاف و حجاب قدردانی کرد و خواستار حمایت همه‌جانبه ائمه جمعه استان از نیروی انتظامی شد.

وی افزود: خوشبختانه شاهد ارتقای یش از پیش امنیت اجتماعی در لرستان هستیم و هماهنگی و همکاری خوبی با مجموعه استان وجود دارد.

نماینده مجلس خبرگان رهبری ادامه داد: وظایفی که بر عهده نیروی انتظامی استان است به خوبی انجام گرفته و در هر جایی که زمینه‌هایی از ناهنجاری و معضلات اجتماعی وجود داشته، پلیس با تمام قوا وارد و این موضوع باعثتثبیت امنیت در استان شده است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به این مقوله که دشمن در حال حاضر در قالب جنگ سخت و نرم با امکانات بسیار پیچیده و پیشرفته در مقوله‎های فرهنگی کشورمان برنامه ریزی می کند، پرداخت و تصریح کرد: با به کارگیری تلفیقی از جنگ سخت و نرم به تعبیر خودشان به عنوان قدرت هوشمند به دنبال تخریب فرهنگ اسلامی ما هستند.

آیت‌الله نیازی خرم‌آبادی افزود: اگر جامعه بخواهد از معضلات امنیتی و ناهنجاری‌های اجتماعی رها شود باید به مقوله امر به معروف و نهی از منکر به عنوان یک امر مهم و همگانی در جامعه اهمیت داده و در تمامی بخش‌ها آن را اجرایی کند.

نماینده مردم لرستان در مجلس خبرگان رهبری، خاطرنشان کرد: وضعیت امروز ما، مقابله با جنگ نرم است و این امر می‌طلبد با بسیج نیروها و امکانات در راستای مقابله با این رفتار ددمنشانه دشمن و برقراری امنیت بیشتر در عرصه حقیقی و فضای مجازی، مبارزه قاطع را با عوامل تهاجم فرهنگی در دستور کار قرار دهیم.