نماینده مردم رشت با انتقاد از وجود افراد با چند فیش حقوقی در هلال احمر، داستان فیش های نجومی را در هلال احمر در حال تکرار دانست و درباره منافقین گفت: منافقین دیروز داعشی های امروز هستند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج، غلامعلی جعفرزاده‌ ایمن‌آبادی در نطق میان دستور خود در آخرین نشست تابستانی علنی مجلس افزود: الگوی داعش برای قتل عام مردم مظلوم منطقه همان روش منافقین است.

وی با بیان اینکه عاملان شهادت ۲۳۰ هزار شهید جریان تکفیری انقلاب و ۸ سال دفاع مقدس صرفا منافقین هستند، خاطرنشان کرد: اینگونه نیست که بگوییم منافقین فقط ۱۷ هزار نفر را به شهادت رساندند.

جعفرزاده این خائنین مزدور را ستون پنجم دشمن و صهیونیست‌ها و آمریکایی‌ها عنوان و تاکید کرد: این مزدوران قطعا باید به سزای اعمالشان برسند.

نماینده مردم رشت در مجلس در بخش دیگری از سخنانش خطاب به رییس‌جمهور، اوضاع هلال احمر را نامناسب دانست و اظهار داشت: داستان فیش‌ های نجومی در هلال احمر در حال تکرار شدن است و افراد چند فیشه در این سازمان وجود دارند.

وی با بیان اینکه داروهای فاسد تاریخ گذشته و دست دلالان در هلال‌احمر مشاهده می‌شود، خاطرنشان کرد: اگر اقدام لازم درباره هلال‌احمر صورت نگیرد مجلس خود وارد تحقیق و تفحص خواهد شد.

وی همچنین به بخشی از مشکلات حوزه انتخابیه خود در بخش‌های مختلف پرداخت و خواستار رسیدگی مسئولان به این مشکلات و رفع آنها شد.