امام جمعه گرمسار خواستار برخورد جدی با افراد متخلف در قضیه فیش‌های نجومی بر اساس تأکید مقام معظم رهبری شد.

به گزارش خبرگزاری موج؛ حجت‌الاسلام‌والمسلمین سیدعلی مهدی‌نژاد عصر امروز در دیدار با شماری از مسؤولان شهرستان گرمسار به مناسبت عید سعید فطر، با اشاره به لزوم اتحاد بیش از پیش مسلمانان در برهه کنونی بیان کرد: ۶۸ سال میهمان ناخوانده‌ای به قلب سرزمین‌های اسلامی وارد شده و ۸۰ درصد از منازل و اماکن مقدس و زمین‌های کشاورزی آنان را اشغال کرده و در این ۶۸ سال، اسرائیل نهایت ظلم خود را به نمایش گذاشت.

وی افزود: رژیم غاصب اسرائیل دنبال نمایش قدرت است و استکبار جهانی در هر زمینه‌ای به آنان در ظلم کمک می‌کنند و مسلمانان را در کشتارهای وسیع از بین می‌برند.

مهدی‌نژاد هدف نیروهای استکبار را از این ظلم‌ها از بین بردن آرامش و ریشه‌کنی اسلام و آرامش رژیم صهیونیستی عنوان کرد و گفت: وظیفه دینی و انسانی ماست تا حداقل با قلب و زبان خود وارد میدان نهی از منکر شویم و از فلسطین که بیش از ۶۰ درصد مردم بومی آن که آواره هستند، حمایت کنیم.

وی در ادامه با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در دیدار با مسؤولان قوه قضاییه بیان کرد: افراد متخلف در قضیه فیش‌های حقوقی نجومی بسیار اندک هستند و در کل، نظام جمهوری اسلامی ایران سالم است.

امام جمعه گرمسار با تأکید بر عملکرد خوب دستگاه‌های نظارتی در کشور ایران خاطرنشان کرد: تعداد کم متخلفان در نظام جمهوری اسلامی هم یک سم است و باید مقابل آنان ایستادگی کرد تا نظام جمهوری اسلامی ایران در سلامت به سر برد.

وی همچنین در ادامه اظهار داشت: ۱۶۲ کشور مورد حمله‌های تروریستی قرار گرفته‌اند که در آن عراق، رتبه اول با ۱۰ هزار کشته را به خود اختصاص داده است و ایران در این زمینه رتبه ۳۹ را از منظر حمله‌های تروریستی دارد.

مهدی‌نژاد ضمن قدردانی از نیروهای امنیتی، نظامی، انتظامی و حفاظت و اطلاعات در دستگیری‌های اخیر نیروهای استکبار بیان کرد: نیروهای استکباری و داعش قصد بمب‌گذاری در ۵۰ نقطه کشور را در شب‌های قدر داشتند؛ ولی وزارت اطلاعات قبل از انجام هرگونه اقدامی آنان را دستگیر کرده و امنیت و آرامش به کشور برگرداند.

امام جمعه گرمسار همچنین خاطرنشان کرد: ۵۱ درصد از اقدامات تروریستی توسط گروه داعش انجام می‌شود و ۴۹ درصد توسط دیگر گروه‌های تروریستی انجام شده است.