حسن قاضی‌زاده هاشمی وزیر بهداشت در نخستین روز کاری محمدعلی نجفی شهردار جدید تهران با وی دیدار کرد.

به گزارش خبرگزاری موج، حسن قاضی‌زاده هاشمی وزیر بهداشت در نخستین روز کاری محمدعلی نجفی شهردار جدید تهران با وی دیدار کرد.

همچنین قاضی زاده هاشمی در پیامی انتخاب نجفی با به عنوان شهردار جدید تهران را تبریک گفته بود. متن این پیام به شرح زیر است:

برادر ارجمند جناب آقای دکتر محمدعلی نجفی

شهردار محترم تهران

انتخاب شایسته جنابعالی با رای قاطع اعضای شورای اسلامی تهران، ری و تجریش، فرصت مغتنمی است تا از تجربیات و توان مدیریت آن برادر اندیشمند برای سامان امور پایتخت جمهوری اسلامی ایران بهره گرفته شود.

در کنار مسئولیت‌های سنگین، به ‌یقین حوزه سلامت این کلان شهر هم، درایت و تدبیر شما را می‌طلبد. شهری که برخی بیمارستان‌هایش بیش از 50 سال عمر دارند؛ کمبود امکانات درمانی در حاشیه‌اش بیداد می‌کند؛ نقش آسیب‌های اجتماعی موثر بر حوزه سلامت پررنگ‌تر از دیگر نقاط کشور است و در یک کلام، سلامت شهروندانش نیاز به توجه جدی‌تری دارد.

همکاران اینجانب طی سال‌های گذشته برای برداشتن گام‎هایی به سوی شهری سالم‌تر، طرح‌هایی را آماده و اقداماتی را آغاز کرده‌اند، امید که با همراهی جنابعالی بتوانیم این مسیر را با سرعت بیشتری طی کنیم و در حد امکانات دولت و شهرداری، خدمات لازم را به اهالی صبور این شهر که از ری تا دامنه‌های البرز گسترده شده، ارائه دهیم.

ضمن تقدیر از زحمات جناب آقای دکتر قالیباف در این حوزه، موفقیت روزافزون و سربلندی شما را از درگاه پروردگار یکتا خواهانم و امیدوارم بار سنگین مسئولیتی را که برعهده گرفته‌اید، به سلامت تا سرمنزل مقصود برسانید.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج