مراسم بدرقه ۱۳ ورزشکار المپیکی مازندران به همراه دو مربی مازندران در کشتی آزاد و فرنگی توسط مسئولان استانی در هتل المپیک تهران برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری موج، مراسم تقدیر و بدرقه ورزشکاران المپیکی مازندران با حضور تعدادی از مسئولان استانی در هتل المپیک تهران برگزار شد.

در این مراسم ۱۳ ورزشکار المپیکی مازندران حضور داشتند و هدیه نقدی خود را از دکتر یونسی معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران دریافت کردند.

در این مراسم همچنین حبیب حسین‌زادگان، مدیرکل ورزش و جوانان استان مازندران و تعدادی از نمایندگان این استان در مجلس شورای اسلامی حضور داشتند.

۱۳ نماینده استان مازندران در رقابت‌های المپیک شامل قاسم رضایی و بشیر باباجان‌زاده در کشتی فرنگی، کمیل قاسمی، رضا یزدانی و حسن یزدانی در کشتی آزاد، عادل غلامی و مجتبی میرزاجانپور در رشته والیبال، نوشاد و نیما عالمیان در رشته تنیس روی میز، فرزان عاشورزاده درشته تکواندو، بهداد سلیمی و محمدرضا براری در وزنه‌برداری و مجتبی عابدینی در رشته شمشیربازی هستند.

همچنین فرهاد اسماعیل نژاد در تیم ملی کشتی فرنگی و حسین کریمی در تیم ملی کشتی آزاد به عنوان مربیان مازندران عازم المپیک خواهند شد.

حسین‌زادگان مدیرکل ورزش و جوانان استان مازندران طی سخنان خود با بیان اینکه حضور ۱۳ ورزشکار مازندران در رقابت‌های المپیک نشان دهنده جایگاه ورزش مازندران در کشور است گفت: قطعا همت و تلاش این ورزشکاران در کنار حمایت خوب مسئولان استانی و مسئولان ورزش کشور باعثاین افتخارآفرینی شده و امیدوارم ورزشکاران ما بتوانند به مدال‌درخشانی در این آوردگاه بزرگ دست یابند.

همچنین در ادامه مراسم علیرضا یونسی معاون سیاسی و امنیتی استاندار مازندران با اشاره به دلیل غیبت استاندار مازندران در این مراسم گفت: به علت سفر هیاتی ازکشور قزاقستان به استان مازندران، او نتوانست در این مراسم حاضر شود اما سلام گرم خود را به ورزشکاران رساند.

وی افزود: استان مازندران در عرصه‌های مختلف از جمله ورزش و یا عرصه‌های دیگر همواره عملکرد درخشانی داشته است. با وجود اینکه برخی استان‌های دیگر که از لحاظ امکانات و جمعیت بالاتر از استان مازندران هستند اما بیشترین سهمیه المپیک توسط این استان کسب شده که نشان دهنده اهمیت و جایگاه استان مازندران در ورزش کشور است. ورزش مازندران همواره ورزشکاران بی‌بدیلی را به ایران اسلامی هدیه کرده و کسب ۱۳ سهمیه المپیک یقینا بدون برنامه‌ریزی، پشتکار و بدون هماهنگی همه ارگان‌های دست اندرکار و همچنین بدون همت ورزشکاران پاک و صادق مازندران امکان‌پذیر نبود.

وی در پایان با اعلام حمایت ازورزشکاران مدال‌آور در رقابت‌های المپیک گفت: با آنچه که در توان داریم سعی می‌کنیم حمایت‌های خوبی را از ورزشکاران استان‌مان داشته باشیم. امیدوارم بهترین نتایج در رقابت‌های المپیک توسط ورزشکاران مازندران و همچنین دیگر ورزشکاران‌مان کسب شود و پرچم مقدس ایران اسلامی بارها به اهتزار دربیاید.

همچنین در این مراسم کلیپی از افتخارآفرینی و حضور ورزشکاران استان مازندران در ادوار مختلف المپیک به نمایش درآمد.