سجاد زارعیان طلای مسابقات اسکواش بین المللی پنانگ مالزی را کسب کرد. نگین پورصالحی نیز قهرمان جدول پلیت زیر ۱۷ سال این مسابقات شد.

به گزارش خبرگزاری موج، در راستای برگزاری مسابقات پنانگ جونیور(بالاترین رنکینگ جهان) که در کشور مالزی در حال برگزاری است، سجاد زارعیان و علیرضا شاملی توانستند به جمع ۴ نفر برتر این مسابقات راه پیدا کنند.
در نهایت سجاد زارعیان توانست در رقابت فینال در مقابل حریف مالزیایی خود پیروز شود و به عنوان قهرمانی این رقابت‌ها راه یابد و مدال طلای این رقابت‌ها را به گردن آویزد. همچنین نگین پورصالحی از فارس نیز توانست با غلبه بر حریفان خود در جدول تک باخته‌ها به مقام قهرمانی جدول پلیت دست یابد. دیگر دختران رده‌های سنی کمتر از ١۵ سال ایران که در این مسابقات شرکت کردند توانستند میدان مبارزه خوبی را به صورت حرفه‌ای تجربه نمایند. سجاد زارعیان دارنده رنکینگ ششم جوانان جهان و دارنده طلای رقابت‌های پنانگ مالزی است. وی در چند روز آینده برای حضور در مسابقات قهرمانی جوانان آسیا در کوالالامپور به مصاف حریفان و مدعیان مقام قهرمانی آسیا خواهد رفت. مسابقات پنانگ جونیور بالاترین رنکینگ جهان را داراست و با رده های سنی کمتر از ١٩ سال در حال برگزاری است.