معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، سامانه خدمات الکترونیکی برای خدمات رسانی به دانشجویان را راه اندازی کرد.

به گزارش خبرگزاری موج، مسعود فلاحی خشکناب معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی با اعلام این خبر افزود: این سامانه الکترونیکی با نام «بوستان» با آدرس http: / / boostan. uswr. ac. ir در راستای اولویت های این معاونت و تسهیل در خدمت رسانی به دانشجویان دانشگاه علوم بهزیستی و رفاه آنان، راه اندازی شده است.

فلاحی تاکید کرد: یکی از برنامه های حوزه معاونت فرهنگی - دانشجویی دانشگاه، ارائه خدمات به صورت الکترونیکی بود که این مهم، با تلاش همکاران این حوزه و پشتیبانی بخش IT دانشگاه، اجرایی شد.

به گفته وی، از این به بعد، دانشجویان برای دریافت انواع خدمات رفاهی، تغذیه، تربیت بدنی، مشاوره و فرهنگی باید به سامانه الکترونیکی معاونت دانشجویی – فرهنگی(بوستان) مراجعه کنند و درخواست های خود را از طریق این سامانه، ارائه کنند.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی اظهار داشت: با نصب این نرم افزار، آموزش های اولیه به کارکنان ستادی و سرپرستان خوابگاه ها داده شد تا همزمان با ورود دانشجویان به سامانه، کارکنان و سرپرستان خوابگاهها نیز بتوانند آمادگی لازم را برای ارائه خدمات از این طریق، داشته باشند.

وی افزود: در راستای این اقدام، از این پس دانشجویان می توانند با مراجعه به سامانه و درج شماره دانشجویی در قسمت نام کاربری و شماره ملی خود(بدون عدد صفر ابتدای آن) به عنوان کلمه عبور، وارد سامانه شده و از این طریق، خدمات مورد نیاز خود را درخواست کنند.

فلاحی خاطرنشان کرد: دانشجویان از طریق سامانه الکترونیکی، پاسخ های مرتبط با درخواست های خود را دریافت خواهند کرد.

وی گفت: دانشجویان برای آشنایی بیشتر با این نرم افزار می توانند به راهنمای سیستم آن در سایت مربوطه حوزه معاونت فرهنگی - دانشجویی مراجعه کنند.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی افزود: معاونت فرهنگی – دانشجویی دانشگاه، در مرحله بعد، برقراری ارتباط والدین دانشجویان با مدیران حوزه دانشجویی – فرهنگی و مشاوره را از طریق این سامانه، امکانپذیر می کند.

وی افزود: از ابتدای سال تحصیلی جدید(مهرماه امسال)، والدین دانشجویان می توانند از طریق سامانه بوستان بصورت الکترونیکی با مدیران معاونت دانشجویی – فرهنگی و مشاوره، بصورت الکترونیکی ارتباط موثر برقرار کنند و از شرایط عمومی فرزندانشان درحین تحصیل مطلع شوند.