معاون اول رییس جمهور در صفحه شخصی خود در اینستاگرام با اشاره به بازدید دیروزش از یک مجموعه‌ صنعتی وابسته به وزارت دفاع تاکید کرد که توانمندی‌های نیروهای مسلح باید در خدمت توسعه این سرزمین قرار بگیرد.

به گزارش خبرگزاری موج، اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهور در صفحه شخصی خود در شبکه اجتماعی اینستاگرام نوشت: نیروهای مسلح غیرتمند و مقتدر کشور علاوه بر نقش بسزایی که در تامین امنیت میهن عزیزمان دارند، گام‌های خوبی هم در بخش صنعت کشور برداشته‌اند. عصر دیروز برای افتتاح و بازدید از خط تولید انواع باتری‌های نسل جدید، خودروهای سبک و سنگین و همچنین نیروگاه تولید همزمان برق و حرارت، به گروه صنعتی درخشان از مجموعه‌های صنعتی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح رفتم.

از جمله اقدامات ارزشمند این گروه صنعتی، همکاری علمی با دانشگاه‌ها و ارتباط کاری با بخش خصوصی برای تولید انواع باتری‌ها است. این گونه اقدامات، نماد عینی و ملموس اقدام و عمل در اقتصاد مقاومتی بوده که به دانش بنیان شدن و مردمی شدن اقتصاد کمک زیادی می کند.

حال که به حمدالله کشور از امنیت بسیار خوبی برخوردار است توانمندی نیروهای مسلح باید در خدمت توسعه این سرزمین قرار گیرد. خوشحالم که تولیدات این مجموعه صنعتی از چنان کیفیتی برخوردار است که قابلیت صادرات سالانه بیش از ۲ میلیون باتری به خارج از کشور را دارد.