شرکت سیمان تهران انتشار مطلبی با عنوان «سهم معاون اول از پاداش سیمان تهران» را بزرگ‌نمایی رسانه‌ای برا ی جذب مخاطب خواند.

به گزارش خبرگزاری موج؛ در جوابیه شرکت سیمان تهران به مطالب روزنامه کیهان برای تنویر افکار عمومی آمده است:

  1. شرکت سیمان تهران به عنوان یک شرکت بورسی به صورت شفاف، طبق قانون تجارت و ضوابط سازمان بورس اوراق بهادار مجامع سالانه خود را برگزار کرده و کلیه درآمدها، هزینه‌ها و پرداخت‌های آن به تصویب مجامع عمومی خود رسیده است و صورت‌های مالی مذکور جهت اطلاع عموم بلافاصله در سیستم کدال بورس اوراق بهادار منتشر می‌شود.
  2. پاداش مصوب مجمع عمومی سهامداران طی سال‌های ۹۲-۱۳۸۹، بر اساس مستندات مالی موجود که در سایت کدال بورس اوراق بهادار موجود است و بسیار کم‌تر از مبلغ پیش‌بینی شده در قانون تجارت است به نسبت سهام بنیاد مستضعفان در وجه آن بنیاد پرداخت شده است و بنیاد مستضعفان نیز بر اساس فرمول مورد نظر خود بخشی از آن را در وجه مدیرعامل و دیگر اعضای هیات مدیره پرداخت کرده است، ضمن این که آقای دکتر جهانگیری نیز در آن مقطع علاوه بر این که به عنوان عضو هیأت مدیره شرکت سیمان تهران فعالیت می‌کردند در بنیاد مستضعفان نیز به عنوان مشاور ریاست محترم وقت بنیاد مستضعفان در سازمان صنایع بنیاد فعالیت می‌کردند.
  3. آقای دکتر جهانگیری تا پایان خردادماه سال ۱۳۹۲ به عنوان عضو غیرموظف هیات مدیره با شرکت سیمان تهران همکاری داشته و از تیرماه سال ۱۳۹۲ از عضویت در هیات مدیره کتباً استعفا کرده و موارد مندرج در جریده کیهان در خصوص عضویت ایشان در هیات مدیره این شرکت تا سال ۱۳۹۳ کذب محض است.

روابط عمومی شرکت سیمان تهران