رییس‌ جمهور با حضور در منزل سید حسن سیادت؛ جانباز ۷۰ درصد دوران دفاع مقدس، جانبازان را موجب افتخار ملت ایران دانست و از ایثار، صبر و فداکاری این جانباز سرافراز و همسر وی قدردانی کرد.

به گزارش خبرگزاری موج، حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی شامگاه سه‌شنبه در ادامه سلسله دیدارهای صمیمی و سرزده با جانبازان و خانواده شهدا، در فضایی گرم و صمیمی با این جانباز سرافراز و خانواده وی دیدار و گفتگو کرد.

رییس‌ جمهور ایثار، فداکاری و صبر جانبازان را ستودنی و افتخارانگیز توصیف کرد و گفت: کار بزرگی که شما جانبازان عزیز انجام دادید با هیچ چیزی مادی و دنیوی قابل ارزیابی و ارزش‌گذاری نیست و بی‌تردید خداوند پاداش و اجر بزرگی به کسانی که در راه دفاع از کشور و اسلام جانفشانی کردند، عطا خواهد کرد.
روحانی با تجلیل از صبر و فداکاری همسران جانبازان گفت: همسران جانبازان مسئولیت سنگینی را با رضایت قلبی خویش بر عهده گرفتند و با این فداکاری، عزت دنیا و سرافرازی در آخرت را برای خود کسب کردند.
سیدحسن سیادت جانباز ۷۰ درصد دوران دفاع مقدس در سال ۱۳۶۰ و در سن ۲۱ سالگی در منطقه جنوب به درجه جانبازی نایل آمده است.
سیدحسن سیادت جانباز ۷۰ درصد دفاع مقدس و خانواده وی نیز با اظهار خوشحالی از دیدار رییس‌ جمهوری، از اهتمام و توجه دکتر روحانی به خانواده جانبازان و شهدا تشکر کردند.
در این دیدار که حجت الاسلام و المسلمین شهیدی معاون رییس جمهور در امور ایثارگران و رییس بنیاد شهید نیز حضور داشت، لوح تقدیری به رسم یادبود از سوی روحانی به این جانباز والامقام تقدیم شد.