در آخرین روز از هفته دولت، بسیاری از برنامه‌های رادیو میزبان وزرا و معاونان رئیس‌جمهور هستند تا عملکرد دولت را برای مردم تشریح کنند.

به گزارش خبرگزاری موج، شبکه‌های رادیویی که از ابتدای هفته دولت در برنامه‌های مختلف خود از وزرا، معاونان رئیس‌جمهور، معاونان وزرای دولت یازدهم و مدیران کل ارشد در دستگاه‌های دولتی دعوت کردند تا عملکرد دولت آقای روحانی را برای مردم تشریح کنند، در آخرین روز این هفته نیز میزبان پنج تن از وزرا و معاونان رئیس جمهور می‌شوند.
صبح امروز معصومه ابتکار، معاون رئیس جمهور و رییس سازمان حفاظت از محیط زیست در برنامه «جوان ایرانی سلام» در رادیو جوان شرکت کرد و از اقدامات این سازمان در دوره کاری دولت یازدهم گفت. دکتر فرهادی وزیر علوم در برنامه «ملاقات» در رادیو جوان که در ساعت ۱۴:۳۰ پخش می‌شود به تشریح عملکرد وزارت خانه‌اش و جایگاه علمی ایران در منطقه و جهان خواهد پرداخت. رادیو سلامت ساعت هفت در برنامه «افق روشن» از علی ربیعی وزیر کار، رفاه و امور اجتماعی دعوت کرد تا از وضع سلامت کارگران و توجه دولت به رفاه آنان برای مردم توضیحاتی را بیان کند. برنامه «گفت و گوی اجتماعی» در رادیو گفت و گو فرصت این برنامه را به مجید انصاری داده است که عملکرد معاونت حقوقی رییس جمهور کشورمان را برای مردم تشریح کند. و رادیو ایران در برنامه «سلام ایران» میزبان محمود واعظی وزیر ارتباطات و فن آوری اطلاعات است. وی در مدت زمان ۸۰ دقیقه‌ای این برنامه می‌تواند عملکرد دولت یازدهم را به ویژه در حوزه ارتباطات برای مردم توضیح دهد. به نقل از روابط عمومی صداوسیما، رادیو علاوه بر این، در برنامه‌های گفت‌وگو محور امروز خود از چند معاون وزیر و مدیرکل ارشد دولتی هم دعوت کرده تا درباره عملکرد دولت برای مردم سخن بگویند و جزئیات کارها و خدمات خود را برای مخاطبان تشریح کنند.