رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان گلستان گفت: در سیاست گذاری اقتصاد مقاومتی باید بخش خصوصی هم لحاظ شود و در واقع اقتصاد مقاومتی باید از دل مردم بیرون بیاید.

به گزارش خبرگزاری موج، رمضان بهرامی شامگاه یکشنبه در نشست با مدیران، فعالان اقتصادی و برگزیدگان استان گلستان که با حضور وزیر کشور در استانداری گلستان برگزار شد، اظهار کرد: دولت تدبیر و امید آرامش خوبی بر فضای اقتصادی کشور حاکم کرده و در حوزه کسب و کار سال خوبی را سپری کرده ایم.

وی افزود: وزارت کشور نیز نگاه خوبی به حوزه اقتصادی دارد و استاندار گلستان این فضا را به وجود آورده که فعالیت های خوبی انجام دهیم.

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان گلستان تصریح کرد: تمامی مسئولان همسو شده اند و این ارتباطات باید تنگاتنگ شود تا فضای خوبی برای فعالان اقتصادی فراهم آوریم.

بهرامی با بیان اینکه اقتصاد مقاومتی باید از بدنه دولت شروع شود، گفت: فشار بر حوزه تولید به تنهایی نمی تواند اقتصاد مقاومتی را محقق کند، بلکه باید پوست اندازی جدیدی در حوزه اقتصادی کشور ایجاد شود.

وی یادآور شد: در سیاست گذاری اقتصاد مقاومتی باید بخش خصوصی هم لحاظ شود و در واقع اقتصاد مقاومتی باید از دل مردم بیرون بیاید.

وی با بیان اینکه باید بر مصرف تولیدات داخلی تعصب داشته باشیم، خاطرنشان کرد: مصرف تولیدات داخلی کمک بزرگی به اقتصاد کشور خواهد کرد، البته تولید کالای با کیفیت داخلی نباید نادیده گرفته شود.