به تازگی عکس های تازه ای از مدل جدید گوشی نکسوس در اینترنت منتشر شده است. این عکس ها تنها نیمه بالایی و پشتی گوشی یاد شده را نشان می دهد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از آندروید هدلاینز، با توجه به اینکه در این عکس ها نیمه دیگر گوشی در دست فردی پنهان مانده، لذا تنها می توان به برخی از جزییات طراحی گوشی یاد شده پی برد.

کاربری که با شناسه @ usbfl این عکس ها را درتوییتر منتشر کرده مدعی است تصاویر یاد شده نشان می دهد نکسوس جدید چیزی مابین آیفون و نکسوس ۴ است و حاشیه های آن به همان شیوه گوشی نکسوس ۴ طراحی شده است.

همچنین این گوشی به حسگر اثر انگشت در پشت خود مجهز است تا از این طریق امنیت آن ارتقا داده شود. یک صفحه شیشه ای و یک دوربین همراه با فلاش هم در تصویر منتشر شده از این گوشی قابل مشاهده است.

نکسوس تازه مانند اکثر گوشی های موجود در بازار از یک پرت صوتی ۳٫۵ میلیمتری هم برای گوش کردن به موسیقی بهره می برد.

اگر چه تصاویر منتشر شده از نکسوس ۲۰۱۶ جزییات بیشتری را در اختیار کاربران قرار نمی دهد، اما بر طبق اطلاعاتی که افشاگر این عکس ها منتشر کرده احتمالا این گوشی با اسم کد Marlin ظرف چند ماه آینده در دسترس علاقمندان قرار می گیرد.

وی همچنین مدعی شده که این مدل از نکسوس دارای نمایشگر ۵٫۵ اینچی است. گوشی نکسوس توسط شرکت گوگل وبا همکاری دیگر شرکت های مشهور سازنده گوشی تولید و عرضه می شود.