بنیانگذار آمازون «جف بزوس» به زودی قرار است به یکی از آرزوهای دوران کودکی خود برسد؛ یعنی بازی کردن یک نقش در فیلم بسیار مشهور و محبوب Star Trek.

به گزارش خبرگزاری موج، جف بزوس ۵۲ ساله به نظر در فیلمStar Trek Beyondکه قرار است روز جمعه پیش رو به اکران عمومی در آید به ایفای یک نقش پرداخته است. هنوز دقیقا مشخص نیست که این میلیاردر دقیقا چه نقشی را در این فیلم بازی کرده است اما گفته می شود که نقش یک بیگانه – موجود فضایی – را بر عهده گرفته است و همچنین آنگونه که «دوگ جانگ» نویسنده فیلم نامه گفته است برای آن که بزوس در قالب نقش خود در آید حجم زیادی از گریم بر روی صورت وی انجام شده.

به نظر می رسد که البته نقش آقای بزوس بسیار کوتاه باشد. به گفته جنگ وقتی جف بزوس در حال گریم شده بوده است گفته: این فوق العاده است!

نکته جالب آنکه «کریس پاین» که نقش «کاپیتان کرک» را در این فیلم بر عهده دارد گفته است که نتوانسته تشخیص دهد این فرد ۵۲ ساله کیست، اما فهمیده که باید شخصیت مهمی باشد. وی گفته که جف بزوس با ۹ بادیگارد و سه لیموزین وارد صحنه شده است.

جف بزوس همواره گفته و نشان داده است که یکی از طرفداران پر و پا قرص فیلم های علمی تخیلی است و در اوایل سال جاری گفته بود که در زمان کودکی با دوستان خود فیلم هایStar Trekرا بازی میکرده است.

اما جالب است که بدانید این برای اولین بار نیست که جف بزوس مدیر عامل آمازون در یک فیلم سینمایی ظاهر شده و به ایفای نقش میپردازد. صفحهIMDBدر باره وی می گوید که در سال ۲۰۰۴ نیز نقشی بسیار کوتاه در فیلمTooth Fairyبازی کرده است. اکنون وی با بازی در فیلمStar Trekضمن برآورده کردن یکی از آرزوهای کودکی خود رزومه سینمایی خود را نیز تقویت کرده است!