رییس جمهور آمریکا این بار هنگام خطاب قرار دادن رییس جمهور کشورمان قوانین توییتر را نقض کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج؛ ساعاتی پیش دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در پیامی توئیتری خطاب به حسن روحانی رئیس جمهور ایران نوشت: دیگر هرگز ایالات متحده را تهدید نکن، شما تاوان آن را خواهید داد بطوریکه در طول تاریخ افراد کمی چنین تاوانی داده‌اند. ما دیگر کشوری نخواهیم بود که کلمات جنون‌آمیزتان درباره خشونت و مرگ را تحمل کنیم. مراقب باش!

به گزارش موج؛ مطابق قوانین توییتر و شبکه‌های اجتماعی بین المللی ترویج خشونت یکی از برخوردهایی است که هیچ جایی در این شبکه‌ها ندارد، گفتنی است «جک دورسی»، مدیرعامل توییتر پیش از این‌ها اعلام کرده بود با توییت‌هایی که مضمون ترویج خشونت، نفرت پراکنی و تشویق به خشونت دارند، برخورد می کنیم.

لازم به ذکر است رییس جمهور آمریکا عقبه‌ای بلند در ترویج خشونت در شبکه‌های اجتماعی دارد، او در گذشته کره شمالی را تهدید به نابودی کرده بود که واکنش توییتر به این تهدیدف عدم نقض قوانین این شرکت بود و اعلام کرد این مطلب دارای ارزش خبری است.

حالا بعد از توییت ترامپ علیه ایران شاهد هجوم کاربران و واکنش آن‌ها به این توییت هستیم که از مسئولان این شبکه اجتماعی خواسته‌ا‌ند تا با رییس جمهور آمریکا در باره این واکنش‌ها برخورد کنند.