مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت گفت: شرکت ارتباطات زیرساخت به سمت مشتری مداری حرکت می کند و برای نیل به این هدف باید رضایت مشتریان را جلب کنیم و از قالب انحصار خارج و وارد عرصه رقابت شویم.

به گزارش خبرگزاری موج، محمدجواد آذری جهرمی روز گذشته در جلسه ارتباطات بین‌الملل معاونت بهره‌برداری و مدیریت شبکه و معارفه جمعی از مدیران جدید شرکت ارتباطات زیرساخت افزود: درست است که حاکمیتی هستیم اما باید به سراغ مشتری برویم و علاوه بر پاسخگویی به مشکلات، رضایتشان را جلب و از آنان قدردانی کنیم.

وی تصریح کرد: انتظار بنده در این چارچوب این است که ما بایستیSLAبا مشتریان داشته باشیم و کیفیت خدماتمان را بالا ببریم حتی جریمه هم برای کیفیت نامطلوب بپردازیم.

مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت اضافه کرد: باید تحول را از خودمان شروع کنیم و خود را پاسخگو به اپراتورها بدانیم تا آنها نیز به مردم و کاربر نهایی پاسخگو باشند.

جهرمی تاکید کرد: اقتصاد مقاومتی و شبکه ملی اطلاعات با جوابگو بودن تحقق خواهد یافت و امروز انتظارات از شرکت ارتباطات زیرساخت بالاست و تکلیفی که بر عهده ما گذاشته شده است بسیار سنگین است.

مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت با اشاره به رشد چشمگیر پهنای باند دیتا گفت: در سال ۱۳۸۸ پهنای باند ۱۳ گیگ با سه میلیون کاربر بود که خرداد ۱۳۹۲ به چهارونیم میلیون مشترک با ۷۲ گیگ رسید و این نشان می‌دهد زیرساخت رشدی را با توجه به بازار تجربه کرده است، اما یکباره در سال ۱۳۹۲ با جهش در شمار کاربران این آمار به ۳۴ میلیون کاربر پهن باند در کشور رسید که این فشار مضاعفی به زیرساخت وارد کرد که خوشبختانه بخش توسعه، نگهداری شرکت از این آزمون سربلند بیرون آمد.

این معاون وزیر ارتباطات خاطرنشان کرد: این دستاورد تلاش شما بود که وقت گذاشتید تا سرویس خوب و با ارزش به مردم ارائه شود، تکلیف ما توسعه شبکه ملی اطلاعات است و یکی از سرویس‌های این شبکه اینترنت است که با نظارت دقیق‌تر کیفیت سرویس‌ها بهتر می شود و ما برای رسیدن به این مهم نیازمند یک آغاز مجدد به سمت هدف بزرگتر هستیم که لازمه آن آوردن نیروهای تازه‌نفس با کار جدید و ایده‌های جدید به این سمت است و ما برای این کار نیاز به تحول و اصلاح فرایندها در دیتا داریم.

در آغاز مراسم اسماعیل رادکانی - معاون بهره‌برداری و مدیریت شبکه شرکت ارتباطات زیرساخت - با تقدیر از مدیران سابق و خوشامدگویی به مدیران جدید این حوزه گفت: ما برنامه‌هایی برای تعدیل ساختار معاونت و ساماندهی امور مشتریان داشتیم و این تغییرات در راستای ساماندهی ساختار شرکت ارتباطات زیرساخت است.

وی در ادامه گفت: این افتخار است که امروز همه مسوولان کشور اعتقاد راسخ دارندکه حوزه ICT پیشران و موتور محرکه توسعه در کشور است