اگر شما هم جزو آن دسته از کاربرانی هستید که احساس می کنید محدودیت ۳۰ ثانیه برای ارسال ویدئو در این شبکه اجتماعی بسیار بی منطق است، برای شما خبرهای خوبی داریم.

به گزارش خبرگزاری موج، این شرکت روز گذشته در یک پیام وبلاگی اعلام کرد به دلیل آن که ویدئو در حال به عهده گرفتن نقش مهمی در تعاملاتReal - Timeدر توییتر است محدودیت ۳۰ ثانیه را ارتقا می دهد. این امر با توجه به افزایش بیش از ۵۰ درصدی توییت های ویدئویی بر روی این شبکه اجتماعی از ابتدای سال میلادی جاری است.

توییتر همچنین بهینه سازی قابل توجهی را در رابطه با نمایش ویدئوهای مختلف به کاربران صورت داده است که می تواند تعاملات با این شبکه اجتماعی را بهبود ببخشد. به زودی زمانی که کاربران بر روی یک ویدئو در تایم لاین خود برای پخش آن کلیک کنند، مجموعه دیگری از ویدئوهای پیشنهادی برای آنها به نمایش در می آید.

در حالی که سایر شبکه های اجتماعی از جمله فیسبوک شدیدا بر روی محتوی ویدئویی متمرکز شده اند، هیچ تعجبی ندارد که توییتر نیز در همان راستا در حال حرکت است. اخیرا شبکه اجتماعی اینستاگرام نیز محدودیت های ارسال ویدئو خود را از ۱۵ ثانیه به یک دقیقه افزایش داده است.

همچنین روز گذشته خبر از آن رسید که توییتر استارت آپMagic Ponyرا برای بهبود کیفیت تصاویر و ویدئوهای خود خریداری کرده است که نشان از اهمیت فوق العاده این گونه محتوا برای توییتر دارد و همچنین پلتفرم هایPeriscopeوVineنیز میتوانند از آن بهره زیادی ببرند.

این شبکه اجتماعی روز گذشته همچنین از یک ابزار جدید که تنها مبتنی برiOSاست نیز به نامEngageرونمایی کرد که مخصوص شخصیت های و چهره های تاثیر گذار است تا به آنها تصویری از تعامل کاربران با توییت هایشان را بدهد.