آماده کردن لحظه به لحظه گوشی برای فیلمبرداری و عکاسی از رویدادهای جذاب زندگی برای خیلی از افراد خسته کننده است و حالا یک گردن بند مجهز به دوربین ضبط کل رویدادهای زندگی را ممکن کرده است.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از دیجیتال ترندز، سبک وزن بودن، نرم افزار ساده، کیفیت صدای خوب، طراحی جذاب و کیفیت تصویربرداری فوق دقیق از جمله مزایای این گردن بند ویدئویی است.

در مقابل قیمت بالای ۳۹۹ دلاری، کاربردی نبودن، شارژ نشدن سریع باتری و حساس بودن از جمله ضعف های دستگاه یادشده است.

این دوربین که FrontRow نام دارد، دارای دو دکمه در حاشیه خود است. یکی از این دکمه ها برای روشن کردن دستگاه و همچنین قفل کردن آن به کار می رود و دیگری برای انتخاب ضبط ویدئو یا عکاسی قابل استفاده است. در پشت این گردن بند هم یک نمایشگر دو اینچی گرد، رنگی و لمسی تعبیه شده است.

دوربین یادشده را هم می توان به گردن انداخت و هم با گیره به لباس چسباند. این دستگاه از استحکام خوبی در برابر ضربات نیز برخوردار است. FrontRow از قابلیت اتصال به شبکه های وای – فای برای پخش زنده هم برخوردار است و لنز دارای زاویه دید گسترده آن برای ضبط تصاویر پیش رو با کیفیت و دید گسترده قابل استفاده است.

محتوای این دوربین به سادگی قابل انتقال به گوشی و همین طور به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی است . برنامه موبایلی FrontRow هم فعال کردن سه گزینه Camera برای عکاسی، video برای فیلم برداری و Story برای فعال کردن حالت مرور زمان یا time-lapse را ممکن می کند. در این حالت حسگرهای حرکتی دوربین هر ۳ تا ۵ ثانیه و بر مبنای حرکات انجام شده عکس های گرفته و آنها را در قالب ویدئو به هم مونتاژ می کنند.

حافظه این ابزار برای ضبط ۵۰ ساعت ویدئو یا دو ساعت پخش زنده کافیست. البته ۷۵ درصد باتری FrontRow در عرض یک ساعت مصرف می شود. شارژ باتری FrontRow در ۲۰ دقیقه انجام می شود. دوربین این گردن بند ۸ مگاپیکسلی است و دقت فیلم برداری آن به ۱۰۸۰ پیکسل می رسد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج