سئو و طراحی سایت امروزه بیش ازهر زمان دیگری برای همه ی کسب و کارهای دنیا بسیار بسیار مهم شده است، به نحوی که توصیه می شود همه ی صاحبان کسب و کارها باید با فضای آنلاین آشنایی پیدا کنند زیرا تا چند سال آینده پیش بینی می‌شود هر کسب و کاری که در فضای آنلاین حضور نداشته باشد رقبایشان از سهم بازار آن ها می ربایند و این فرصت بی نظیر تبدیل به تهدیدی برای کسب وکارها خواهد بود. زمان آن فرا رسیده تا اصول پیشرفت توی دنیای آنلاین رو فراگرفته و در جهت موفقیتی تضمین شده گام بردارید.

به گزارش خبرگزاری موج، سئو و طراحی سایت امروزه بیش ازهر زمان دیگری برای همه ی کسب و کارهای دنیا بسیار بسیار مهم شده است، به نحوی که توصیه می شود همه ی صاحبان کسب و کارها باید با فضای آنلاین آشنایی پیدا کنند زیرا تا چند سال آینده پیش بینی می‌شود هر کسب و کاری که در فضای آنلاین حضور نداشته باشد رقبایشان از سهم بازار آن ها می ربایند و این فرصت بی نظیر تبدیل به تهدیدی برای کسب وکارها خواهد بود. زمان آن فرا رسیده تا اصول پیشرفت توی دنیای آنلاین رو فراگرفته و در جهت موفقیتی تضمین شده گام بردارید.

سئو چه چیزی است ؟

سئو چیست؟ Search engine optimization یا به اختصار SEO مجموعه ای از قوانین و تکنیک هایی است که در یک وب سایت به کار گرفته می شود تا سایت شما توسط موتورهای جستجو بهتر دیده شود و همچنین با بهینه سازی رتبه بهتری کسب کنید. سئو روش بی نظیری برای افزایش کیفیت سایت شما خواهد بود تا سایتی کاربر پسندتر ، سریع تر و با مسیریابی راحت تر داشته باشید.

دلایل خیلی زیادی هست که چرا سئو و طراحی وب سایت برای کسب و کار ها بسیار بسیار مهم شده و صاحبان کسب و کارها باید آنها را بدانند ، در اینجا به چند مورد که مورد توجه ما بوده است اشاره می گردد :

سئو بسیار پر اهمیت تر از گذشته

در چند سال اخیر زمانی که صحبت از سئو سایت به میان می آمد آن را فعالیتی جانبی برای کسب رتبه سایت در نظر گرفته می‌شد. در گذشته سایت ها با یکدیگر رقابتی نداشتند و با طراحی سایت براحتی در صدر نتایج جستجو می توانستند قرار بگیرند اما امروزه سایتی را پیدا نخواهید کرد که در حوزه فعالیت خود چندین رقیب قدرتمند نداشته باشد، در نتیجه بدون استفاده از اصول سئو و بکارگیری آن ها شاید هیچوقت به رتبه های برتر گوگل دست پیدا نمایید زیرا به صورت کاملا مطمئن می توان گفت که اکثر کسب و کارهای آنلاین تیم های تخصصی سئو و طراحی سایت و تولید محتوا و ... دارند و استفاده از تکنیک های سئو نیز خیلی رایج و بیشتر شده است.

تاثیر روز افزون سئو بر رتبه سایت ها

موتورهای جستجو در دهه ی اخیر نه تنها عقب گردی نداشته اند بلکه روز به روز توسعه بیشتری پیدا کرده اند و سئو نیز حرکتی موازی با موتورهای جستجو داشته و در نتیجه آینده سئو کاملا قابل پیش بینی شده است. تقریبا نیاز کسب و کارها به سئو امری تضمین شده است. در زمانی که هستیم کاربران برای هر نیاز خود ابتدا از موتورهای جستجو استفاده می کنند بگونه ای که موفقیت کسب و کارها وابسته به دیده شدن در صدر نتایج گوگل قرار گرفته و موفقیت در زمینه دیده شدن در جستجوی کلمات کلیدی نیز وابسته به بکارگیری اصول سئو تخصصی هست و چیزی که به نظر می رسد رشد تصاعدی رتبه سایت شما را در پی خواهد داشت.

سئو کاملا مقرون به صرفه و با بازدهی بالا است

وقتی هزینه های تبلیغات آنلاین مانند تبلیغات کلیکی یا شبکه های اجتماعی یا ایمیل مارکتینگ را با هزینه های سئو مقایسه می کنیم به طور قابل توجهی سئو هزینه ی کمتر با بازدهی بهتر و بالاتر و با اثر بلند مدت تر خواهد داشت. شاید بتوان گفت با هزینه های تبلیغاتی به سرعت مخاطب خود را به داخل سایت خود بیاورید اما در دراز مدت هیچ گاه از پس این هزینه های سرسام آور تبلیغاتی هیچ کسب و کاری برنخواهد آمد و اینجا هست که حضور ارگانیک در صفحه اول موتورهای جستجو هزینه ی کمتر و ماندگاری بالاتری برای شما خواهد داشت.

امروزه موتورهای جستجو سهم بازار کسب و کار ها را تعیین می کنند

چیزی حدود 80-90 % مشتریان کسب و کارها برای خرید خود ابتدا به اینترنت مراجعه می کنند تا بررسی ها و نظرات کاربران دیگر را درباره محصول مورد نظرشان بیابند و در انتخاب خود از نظر جمعی استفاده کنند و پیش بینی می شود که این درصداز کاربران روز به روز افزایش یابند و در زمانی نه چندان دور کسی را پیدا نکنید که ابتدا محصول خود را در اینترنت ندیده باشد و بررسی نکرده باشد و بعد اقدام به خرید کنند. شما نیاز دارید که مشتریان از کسب و کار شما از طریق اینترنت شما را پیدا کنند و محصولاتتان را بررسی و خرید کنند ؟ پس با سئو ارگانیک و کسب رتبه مناسب در موتور جستجوی گوگل مشتریان بیشتری را جذب نمایید و بتوانید پیش بینی دقیقی از سهم بازار خود داشته باشید. امروزه موتورهای جستجو سهم بازار کسب و کارها رو تعیین می کنند و شما نباید از این موضوع غافل باشید که چرا سئو تبدیل به علم و تخصص و تجربه شده است. نقل از سئو و فروش دانشگاه بامیلو

افزایش استفاده از موبایل و پیشرفت روز افزون جستجوها

در سال گذشته گوگل رسما اعلام کرد که جستجوی موبایلی از جستجوهای بوسیله رایانه های رومیزی و لپ تاپ پیشی گرفته است. امروزه تقریبا همه ی افراد از گوشی های هوشمند استفاده می کنند، قطعا چنین چیزی کاملا قابل پیش بینی بود و در نتیجه تکنیک های سئو برای دیده شدن در صفحه اول موتورهای جستجو نیز استفاده فراوانی پیدا کرده است و نیاز دارید سایت شما سریعتر با این اصول منطبق شود و در آینده نه چندان دور اگر سایتی اصول طراحی سایت و سئو را در نسخه موبایلی سایت خود رعایت نکرده باشد حتما ازین قضیه متضرر خواهد شد. پس حتما به سئو سایت خود برای انواع دستگاه های مختلف توجه داشته باشید و از متخصصان در این زمینه کمک بگیرید.

محتوی با کیفیت بالا به همراه حضور در شبکه های اجتماعی

با تغییرات روز به روز الگوریتم های جستجوی گوگل شاهد آن هستیم که نحوه برخورد موتورهای جستجو با سایت ها تغییر کرده است.تا چندین سال پیش خبری از میزان حضور کسب و کارها در شبکه های اجتماعی به عنوان پارامتری مهم در رتبه بندی سایت ها نبود اما حالا برای رتبه بندی بهتر نیاز هست در فضای شبکه های اجتماعی حضور فعالی داشته باشید و محتوی مناسب با کیفیت بالا در اختیار کاربران قرار بدهید. ایجاد محتوی مناسب و با کیفیت و انتشار در شبکه های اجتماعی نیاز به برنامه ریزی و زمان بندی و رعایت اصول آن دارد، همه این ها به عنوان زیر مجموعه فعالیت های سئو شناخته شده اند و نیاز هست که با این مسائل آشنایی پیدا کنید و تیم تخصصی سئو کسب و کار خود را آماده به کار کنید.

بدون شک رقبای شما از سئو بهره می گیرند

یادتان نرود که سئو فرایندی بدون انتها است و باید همیشه رتبه ها و جریانات ورودی سایت خود را کنترل و مدیریت کنید و از تکنیک های سئو در این راه بهره بگیرید. اگر شما به سئو و ارتقا رتبه خود اهمیت ندهید قطعا رقبای شما در حال انجام آن هستند و با سئو به عنوان یک سری اصول براحتی از کسب و کار شما پیش خواهند افتاد. پس به رقبای خود اجازه مانور و گرفتن ابتکار عمل در دنیای آنلاین برای گرفتن جایگاه بهتر را ندهید و از سئو به عنوان کلید طلایی موفقیت کسب و کار خود در فضای آنلاین بهره ببرید.

این روزها سرمایه گذاری بروی سئوی ارگانیک بسیار بسیار مهم و سهم بازار و جایگاه کسب و کارها به موتورهای جستجو وابسته شده است.برای حضور آنلاین برجسته نیاز به برنامه و استراتژی خواهید داشت تا جایگاه مناسبی کسب کنید. اگر به موفقیت در فضای آنلاین علاقه مند هستید، سئو را به عنوان مهم ترین و تنها ترین عنصر موفقیت کسب و کار خود در جهت برند سازی و حضور آنلاین برجسته دنبال کنید و بیشتر فرا گرفته و به کمک تیم های تخصصی این اصول را بکار بگیرید.

اگر به دنبال سایتی معتبر و کاملا حرفه ای در زمینه سئو و طراحی سایت هستید سایت استوری را به شما توصیه می کنیم. سایت استوری به صورت تخصصی در این زمینه چندین سال فعالیت حرفه ای داشته است و با برندهای مطرح در اینترنت همکاری دارد و مورد تایید مدیران کسب و کارهای آنلاین قرار گرفته است. امیدواریم با بکاربگیری اصول سئو موفقیتی تضمین شده ای را از آن خود کنید.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج