همزمان با برگزاری سومین نمایشگاه ارزیابی دستاوردهای حوزه زیست‌فناوری در مراسم «جایزه زیست ایران» برترین‌های این حوزه معرفی خواهند شد.

به گزارش خبرگزاری موج، ثبت‌نام در سومین نمایشگاه ارزیابی دستاوردهای فعالان حوزه زیست فناوری و معرفی برترین‌های زیست ‌فناوری از ۲۴ تیر ماه امسال آغاز شده و تا 30 مرداد ماه نیز ادامه دارد. اسامی برگزیدگان و برترین‌ها نیز همزمان با برگزاری نمایشگاه زیست فناوری در روز ۲۹ شهریور ماه اعلام خواهد شد.

هدف از برگزاری این نمایشگاه شناسایی و تشویق فعالان علم و فناوری در زمینه تبدیل علم به فناوری و در نهایت اشتغالزایی و افزایش تولید داخلی است.

همزمان با برگزاری این نمایشگاه مراسم جایزه زیست ایران با هدف تحقق دستیابی به ۳ درصد بازار جهانی در سال ۱۴۰۴، ایجاد روحیه رقابت سالم در بین فعالان حوزه زیست فناوری، هدایت فعالیت‌ها به سمت اولویت‌های کشور و شناسایی، معرفی و تشویق فعالان زیست فناوری برگزار خواهد شد.

در این رقابت ملی برترین‌های حوزه‌های کشاورزی، پزشکی، صنعتی، تجهیزات، محیط زیست، شرکت‌های دانش‌بنیان و مراکز رشد که بیشترین سهم را در اتصال حلقه‌های زنجیره ارزش زیست ‌فناوری از مرحله تولید دانش تا ثروت داشته‌اند، معرفی خواهند شد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج