در سال های اخیر شرکت های سازنده نمایشگرهای رایانه ای محصولات مختلفی را برای جلب نظر کاربران روانه بازار کرده اند که برخی از آنها مناسب اجرای بازی های ویدئویی هستند.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از هات هاردویر، S۲۴۱۷DG نام نمایشگر تازه شرکت دل است که با فرکانس ۱۶۵ هرتزی خود اجرای بازی های پیچیده ای که سرعت اجرای آنها به ۱۶۵ فریم در ثانیه هم می رسد را ممکن می کند.

البته این نمایشگر ۲۴ اینچی بهترین نمایشگر عرضه شده برای اجرای ویدئوهای ۴K نیست و در مقایسه با برخی رقبایش هم چندان عریض نیست. اما پشتیبانی از دقت بصری ۱۴۴۰p اجرای نرم و روان بازی های پرتحرک و پرهیجان مانند Counter - Strike: Global Offensive or Dota ۲ را با استفاده از آن ممکن می کند.

پشتیبانی از یکی از قابلیت های کارت گرافیک ان ویدیا موسوم به G - SYNC برای پخش نرم و روان تصاویر از جمله دیگر مزایای این نمایشگر است. زمان واکنش یک میلی ثانیه، نسبت کنتراست ۱۰۰۰ به یک و درخشندگی ۳۵۰ cd / m۲ از جمله مزایای این نمایشگر است.

S۲۴۱۷DG ظرف چند هفته آینده با قیمت حدود ۵۷۰ دلار روانه بازار می شود که در مقایسه با نمونه های رقیب قیمتی مناسب محسوب می شود.