نمایشگاه دستاوردهای نوآورانه علمی و صنعتی دانشجویان مکاترونیک و کامپیوتر واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی روز پنجشنبه، چهارم شهریور در محل کتابخانه مرکزی این واحد دانشگاهی برپا می شود.

به گزارش خبرگزاری موج از واحد علوم و تحقیقات، برپایی نمایشگاه دستاوردهای نوآورانه علمی و صنعتی مکاترونیک و کامپیوتر به همت گروه مهندسی کامپیوتر این واحد دانشگاهی و به منظور تحقق اهدافی همچون فراهم آوردن امکان حضور و ارتباط گیری مستمر مدیران و صنعتگران در دانشگاه و آشنایی آنها با قابلیت های علمی و فنی دانشجویان، امکان گفت و گوی صمیمانه دانشجویان و مدیران برای افزایش زمینه اشتغال دانشجویان در حال تحصیل و فارغ التحصیلان و نیز معرفی توانمندی های علمی و صنعتی دانشگاه به صنعتگران در دستور کار قرار گرفته است.

ارزیابی و امتیازدهی پروژه های درسی دانشجویان از سوی داوران منتخب در بخش صنعت به عنوان کارفرمایان اصلی دانشگاه و تلاش در جهت رفع نیازهای واقعی صنعت و جامعه و تشویق دانشجویان به تجربه کار گروهی و استفاده از توان جمعی برای کارآفرینی از دیگر اهداف برپایی این نمایشگاه است. این برنامه نمایشگاهی همچنین اهداف دیگری از جمله کمک به شروع یک کسب و کار دانش بنیان، افزایش شور و نشاط دانشجویان، فعالیت در پروژه های عملی در طول ترم و پرهیز از شیوه های سنتی آموزشی را دنبال می کند. این نمایشگاه یک روزه از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۹ دایر خواهد بود.