گوگل در حال نهایی کردن طراحی برنامه پیام رسان موبایلی خود موسوم به Allo است، یکی از مزایای این پیام رسان مجموعه برچسب‌های بسیار متنوع و جذاب آن است.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از انگجت، تنوع برچسب های موجود در این برنامه آن چنان زیاد است که نیاز کاربران در هر زمینه ای را برطرف کرده و به کاربران امکان می دهد تا مخاطبان خود را غافلگیر کنند.

البته این استیکرها هنوز در مرحله آزمایشی هستند و هنوز مشخص نیست کدامیک از آنها در نهایت به کار گرفته خواهند شد.

این پیام رسان صوتی که خبر عرضه آن اولین بار در ابتدای سال ۲۰۱۶ از سوی گوگل اعلام شد، ارسال متن، پیام های ضبط شده و غیره را ممکن کرده و البته حذف مطالب آرشیوی را هم به سادگی امکان پذیر می کند.

هوشمندی دیگر ویژگی این پیام رسان است که با بررسی الگوی مکالمه شما با افراد مختلف پیشنهاداتی بر همین اساس ارائه می کند. به عنوان مثال اگر در مکالمه با فردی مرتبا از استیکرهای خاصی استفاده می کنید برنامه مذکور همان ها را به طور مرتب به شما پیشنهاد می کند.

دستیار دیجیتال این برنامه به نام Google Assistant هم بر مبنای سابقه گفتگوهای شما با دوستان پیشنهاداتی را در همین زمینه ارائه خواهد کرد. این دستیار حتی می تواند برای صرف ناهار مشترک با یک دوست پیشنهاداتی را بر مبنای سوابق مکالمات ارائه نماید.