50 نفر از محرکان نزاع طایفه ای روستای پتک باغملک در 48 ساعت گذشته دستگیر شدند

به گزارش خبرگزاری موج خوزستان، دادستان عمومی و انقلاب رامهرمز گفت: 50 نفر از محرکان نزاع طایفه ای روستای پتک باغملک در 48 ساعت گذشته دستگیر شدند.

علی‌رضا قاسمی نژاد اظهار کرد: با توجه به وسیع شدن حوزه نزاع پتک باغملک و کشیده شدن آن به شهرستان رامهرمز و ناموفق بودن هیات‌های صلح و تمکین نکردن 2 طرف درگیری به قانون، فرصت صلح و سازش به پایان رسیده و به درخواست به حق مردم و جدیت مسئولان در برخورد قاطع با اخلالگران نظم و امنیت، با مصوبه شورای عالی امنیت ملی کشور و شورای تامین خوزستان و 2 شهرستان باغملک و رامهرمز، این تصمیم گرفته شد.

وی با تاکید بر اینکه نظام، قدرت تامین امنیت را دارد ، افزود: تاکنون به خاطر برخی مصالح و با تصمیمات مسئولان استان فرصت صلح و سازش به 2 طرف درگیری داده شد که متاسفانه آنها قدر این فرصت‌ها را ندانستند.

دادستان عمومی و انقلاب رامهرمز ادامه داد: پس از هماهنگی صورت گرفته مسئولان قضایی خوزستان و 2 شهرستان باغملک و رامهرمز و نیز محول شدن این موضوع به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و همکاری نهادهای امنیتی نظامی و انتظامی و کار اطلاعاتی بسیار پیچیده در 48 ساعت گذشته حدود 50 نفر از کسانی که باعث شعله ور شدن این نزاع شده اند شناسایی و دستگیر شدند و این روند تا دستگیری همه عوامل درگیری ادامه خواهد داشت.

وی افزود: 50 نفر دستگیر شده مربوط به شهرستان های 2باغملک و رامهرمز بوده و ترکیبی از بزرگان و اتاق فکرهای 2 طرف این درگیری هستند.

 

 

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج