مدیر شعب بانک کشاورزی خوزستان گفت: در راستای حمایت از کشاورزان و ایجاد انگیزه بیشتر، سود و جرایم کشاورزان و بدهکاران خوزستانی که تا سقف 250میلیون ریال به این بانک بدهی دارند بخشوده می شود.

به گزارش خبرگزاری موج خوزستان، علی نقی منصور بیگی افزود:بدهکاران بانک کشاورزی که تا سقف 250میلیون ریال به این بانک بدهی داشته باشند در صورت پرداخت نقدی اصل بدهی، مشمول بخشودگی همه سود و جرایم تاخیر بدهی خود خواهند شد.

وی ادامه داد: کشاورزان بدهکار می توانند با مراجعه به همه شعب بانک کشاورزی استان حداکثر تا تاریخ پایان اردیبهشت ماه سال جاری نسبت به تسویه بدهی های معوقه و مشکوک الوصول خود اقدام و از مزایای تبصره 35قانون بودجه استفاده کرده و از این فرصت استثنایی بهره مند شوند.

منصور بیگی افزود: همه شعب بانک کشاورزی در روزهای هفته و جمعه ها تا راس ساعت22 در شعب مشغول به خدمت رسانی و اجرای مفاد تبصره35قانون بودجه که مترتب بر بخشودگی این دسته از بدهکاران هستند می باشند.

مدیرشعب بانک کشاورزی خوزستان افزود: کشاورزان بدهکار به بانک کشاورزی از فردا سه شنبه 19اردیبهشت ماه، 13 روز وقت دارند تا از بخشودگی سود و جرایم دیرکرد استفاده کنند.

وی تاکید کرد این مدت (13روز) به هیچ وجه تمدید نخواهد شد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج