جانشین معاون هماهنگ کننده ناجای کشور به همراه سردار اسحاقی و سردار نظر پور فرماندهان نیروی انتظامی و مرزبانی استان خوزستان از پایانه مرزی چذابه بازدید.

به گزارش خبرگزاری موج از خوزستان، سردارمحسن فتحی زاده جانشین معاون هماهنگ کننده ناجای کشور به همراه سردار اسحاقی و سردار نظر پور فرماندهان نیروی انتظامی و مرزبانی استان خوزستان از پایانه مرزی چذابه بازدید و از نزدیک در جریان وضعیت آمادگی این پایانه مرزی در جهت استقبال از زوار اربعین حسینی، مسائل امنیتی و کنترل گذرنامه زائران عتبات عالیات قرار گرفت.

معاون جانشین هماهنگ کننده ناجا در این بازدید با اشاره به اینکه هماهنگی لازم با مسئولان عراقی در زمینه افزایش مراکز صدور ویزا برای زوار اربعین حسینی صورت گرفته است افزود: مسئولان عراقی در این خصوص قول مساعد داده اند تا نهایت همکاری را با جمهوری اسلامی ایران داشته باشند.

وی همکاری هرچه بیشتر دولت عراق در افزایش مدت ویزا را خواستارشد.

سردارمحسن فتحی زاده با بیان این مطلب که علاقه مندان به زیارت اربعین حسینی باید از هم اکنون برای دریافت ویزا تلاش کنند گفت سعی می شود که مراکز صدور ویزا در نزدیکی مراکز جمعیتی محل سفر به عتبات عالیات مستقر شود.

وی همچنین از مسئولان استان و شهرستان خواست نسبت به آماده سازی زیرساخت‌ها، ساماندهی مواکب هیئت‌های مذهبی، فراهم کردن تمهیدات لازم برای زوار اربعین حسینی، برطرف کردن مشکلات پارکینگ خودروها، بهسازی جاده بستان چذابه تاکید کرد.