معاون قضایی دادگستری کل استان خوزستان گفت: ۳ نفر که امروز حکم اعدام درباره آنها اجرا شد از عوامل حمله تروریستی به چادر ماموران ناجا در شهرستان حمیدیه بوده‌اند.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل ار پایگاه اطلاع رسانی دادگستری خوزستان، ۳ تروریست از عوامل اصلی شهادت ماموران انتظامی خوزستان به دار مجازات آویخته شدند.

حجت‌الاسلام والمسلمین امانت بهبهانی امروز اظهارداشت: ۳ نفری که امروز حکم اعدام درباره آنها اجرا شد از عوامل حمله تروریستی به چادر ماموران ناجا در شهرستان حمیدیه بوده‌اند.

معاون قضایی اداره کل دادگستری خوزستان به شهادت رساندن ۳ مامور انتظامی، حمله به مرکز لرزه نگاری و همچنین ایجاد رعب و وحشت در حمیدیه را از جرائیم این افراد عنوان کرد.

به گفته این مقام مسئول در دادگستری خوزستان متهمان دیگر این پرونده به احکام دیگری مانند حبس محکوم شده اند.

۱۳ فروردین سال گذشته این افراد مسلح به صورت ناجوانمردانه به محل استقرار ماموران انتظامی که مشغول خدمات رسانی به میهمانان نورروزی بودند حمله کرده و دو سرباز و یک افسر نیروی انتظامی را به شهادت رساندند.

استواردوم سجاد رشیدی، سرباز وظیفه علی جلیزی و سرباز وظیفه عماد منصوری سه مامور ناجا بودند که در این حمله به شهادت رسیدند و هر سه نفر از فرزندان استان خوزستان هستند.

با تلاش سربازان گمنام امام زمان و ماموران انتظامی و همکاری مردم منطقه این افراد در کمتر از یک هفته دستگیر شدند. نهایتا امروز به دار مجازات آویخته شدند.