فضای درونی این خودروی مخملی نیز با محیط بیرونی هماهنگی کاملی داشته و از ترکیب چرم سیاه، دوخت‌های درشت قرمز و کمربندهای ایمنی قرمز ساخته شده است.

به گزارش خبرگزاری موج، بیشتر لافراری‌های سقف‌داری که از کارخانه بیرون می‌آیند زرد، قرمز یا مشکی براق هستند. البته در این میان نمونه‌های شیک و زیباتری نیز به چشم می‌خورند.تنها ۳ دستگاه از لافراری‌های موجود به رنگ مشکی مخملی رنگ‌آمیزی شده است. این مدل از خودرو با وجود استفاده از ترکیب رنگ‌های مات کامل درخشندگی خود را در برابر نور آفتاب نشان می‌دهد. ترکیب مشکی مات و براق روی قوس‌های خودرو و ورودی‌های گسترده هوا بر زیبایی خودرو می‌افزاید. چرخ‌ها نیز در این نمونه منحصربه‌فرد با آلیاژهای مشکی براق با رینگ‌های پنج‌پر و کالیپر‌های قرمز رنگ روشن طراحی شده است.

این مدل برای مشتریان وسوسه‌انگیز است. فضای درونی این خودرو نیز با محیط بیرونی هماهنگی کاملی داشته و از ترکیب چرم سیاه، دوخت‌های درشت قرمز و کمربندهای ایمنی قرمز ساخته شده است.

این مدل از لافراری در ماه آینده در حراجی بزرگ مکیوم منوتری به مزایده گذاشته می‌شود. انتظار می‌رود با توجه به بازار لافراری این خودرو با قیمتی بیش از ۴ میلیون دلار به فروش برسد.