فرزند شهید طیبی از شهدای هفتم تیرماه گفت: خون شهدای واقعه هفتم تیر، انقلاب اسلامی را بیمه کرد.

به گزارش خبرگزاری موج؛ محمدجواد طیبی بعدازظهر امروز در آیین گرامیداشت شهدای هفتم تیرماه بیان داشت: منافقان فکر می‌کردند که با ترور و به شهادت رساندن فرزندان این انقلاب می‌توانند به اهداف پلید خود دست یابند.

وی تصریح کرد: شهدای واقعه هفت‌ تیر در مسیر خدمت در عرصه‌های اجتماعی، ولایتمداری را سرلوحه کار خود قرار دادند.

فرزند شهید طیبی بیان داشت: منافقان برای رسیدن به خواست پلید خود فقط تلاش می‌کردند تا مسؤولان و خدمتگزاران را از مسیر خود برداشته و از بین ببرند.

وی تصریح کرد: ضدانقلاب با به شهادت رساندن یاران صدیق و خدمتگزار انقلاب اسلامی، کینه و بغض خود را نشان دادند.

به گفته فرزند شهید طیبی، واقعه هفتم تیر به‌طور حتم سند مظلومیت ایران اسلامی است که در این حادثه یاران انقلاب به شهادت رسیدند.

وی تصریح کرد: بی‌گمان با ریخته شدن خون شهدای واقعه هفتم تیرماه، نهال نوپای انقلاب بارور و تنومند شد.

طیبی گفت: به طور قطع خون مطهر شهدای این واقعه استحکام‌بخش انقلاب بزرگ و شکوهمند اسلامی بوده است.

وی همچنین از مردم قدرشناس شهرستان اسفراین در زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره شهدای ۷ تیر به‌ویژه شهید طیبی اولین نماینده مردم اسفراین در مجلس شورای اسلامی تقدیر و تشکر کرد.

مردم این شهرستان به مناسبت هفتم تیرماه با حضور در روستای رویین زادگاه شهید طیبی به مقام شامخ این شهید بزرگوار ادای احترام کردند و با نثار فاتحه یاد و خاطره آن عزیز سفرکرده را گرامی داشتند.

گفتنی است در تاریخ هفتم تیر ۱۳۶۰ در فاجعه انفجار تروریستی دفتر مرکزی حزب جمهوری اسلامی، ۷۲ تن از یاران امام و انقلاب عاشقانه به‌سوی معبود پر کشیدند که یکی از شهدای این فاجعه شهید حجت‌الاسلام محمدحسین طیبی اولین نماینده مردم اسفراین در مجلس شورای اسلامی بود.