همزمان با دهمین روز ماه مبارک رمضان، پیکر مطهر شهید محمد چاه چمندی که چندی پیش در درگیری با گروهک تروریستی جیش العدل در منطقه خاش به شهادت رسیده بود، فردا در مشهد تشییع می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج از مشهد، همزمان با دهمین روز از ماه مبارک رمضان، پیکر مطهر سرباز شهید محمد چاه چمندی که چندی پیش در درگیری با گروهک تروریستی جیش العدل در جنوب شرق کشور به درجه رفیع شهادت نائل شد در مشهد مقدس تشییع می‌شود.
پیکر این شهید والامقام فردا پنج شنبه ۲۷ خرداد ماه از ساعت ۹ صبح و از مقابل مجتمع فرهنگی - مذهبی مهدیه مشهد مقدس به سمت حرم مطهر رضوی تشییع و پس از طواف در حرم نورباران رضوی برای به خاک سپاری به روستای گوجگی شهرستان کلات منتقل می‌شود. این سرباز نیروی انتظامی متولد ۱۷ آذر ماه ۱۳۷۵ بود که در روزهای گذشته در درگیری چند ساعته ماموران ناجا با اعضای مسلح گروهک تروریستی جیش العدل در حوالی ۳۰ کیلومتری خاش به سراوان واقع در دوراهی حق آباد به شهادت رسید؛ این درگیری که سبب به هلاکت رسیدن پنج عضو گروهک و کشف مقادیری سلاح و مهمات و ۶۰ کیلوگرم مواد منفجره شد با آتش سنگین میان دو طرف همراه بود. روز گذشته پیکر این شهید والامقام در شهرستان خاش نیز تشییع شد که با بدرقه باشکوه مردم شهیدپرور این دیار همراه شد.