آیت الله صافی گلپایگانی گفت: تمامی مسوولان از جمله دستگاه قضا باید نسبت به خدمت رسانی به اقشار ضعیف و محرومین توجه بیشتری داشته باشند.

به گزارش خبرگزاری موج از مشهد، رئیس کل دادگستری خراسان رضوی، دادستان عمومی و انقلاب و دادستان ویژه روحانیت استان با حضرت آیت الله صافی گلپایگانی دیدار و گفتگو کردند.

بر پایه این گزارش حجه الاسلام والمسلمین مظفری رئیس کل دادگستری و شورای قضایی خراسان رضوی ضمن تجلیل از مقام مرجعیت، مراجع تقلید را از مهمترین پشتوانه های نظام اسلامی دانست و خاطرنشان کرد: خادمان مردم در دستگاه قضایی با همین پشتوانه عظیم اقدام به اجرای قانون منبعثاز شرع مقدس می کنند.

حجه الاسلام والمسلمین مظفری با ارائه گزارشی از اقدامات دادگستری و سازمانهای تابعه قوه قضائیه در استان خراسان رضوی خاطر نشان کرد: قوه قضائیه به برکت خون شهدا و جانفشانی ایثارگران و جانبازان تمامی سعی خود را در اجرای قوانینی که برگرفته از فقه اسلامی است به انجام رسانده و ان شاء الله در مسیر احقاق حقوق عمومی و اجرای قانون و شرع مقدس و بسط و گسترش عدالت در جامعه اسلامی تلاش مضاعفی خواهد داشت.

وی اقدامات دادگستری خراسان رضوی را در راستای ارائه هرچه مطلوبتر به مراجعان محترم دانست و خاطر نشان کرد: در مدت اخیر اقدامات انجام شده موجب افزایش رضایت عمومی شده است.

در این دیدار همچنین حضرت آیت الله صافی گلپایگانی ضمن تقدیر و تشکر از اقدامات صورت پذیرفته توسط دستگاه قضایی خراسان رضوی خاطر نشان کرد: کار در دستگاه قضایی خطیر بوده و امر قضاوت بسیار مهم و حساس است.

آیت الله صافی گلپایگانی افزود: امروز نگاه جهان به جمهوری اسلامی ایران است و عملکرد مسئولین در چنین شرایطی بسیار مهم است و لکن مردم از مسوولان انتظار خدمت صادقانه دارند. این مرجع تقلید خاطرنشان کرد: تمامی مسوولان از جمله دستگاه قضایی باید به خدمت رسانی به اقشار ضعیف و محرومین توجه بیشتر داشته باشند و در جهت احیای ارزش های اسلامی در جامعه تلاش خود را مصروف کنند.