رئیس هیئت دوچرخه سواری خراسان رضوی گفت: رقابت های دوچرخه سواری قهرمانی کشور آقایان در رده های سنی بزرگسالان و امید در ماده سرعت از روز یک شنبه ۲۰ تیرماه به مدت سه روز در پیست دوچرخه سواری مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری موج از مشهد، مهدی روزبهانه افزود: نفرات اعزامی جزو دوچرخه سواران منتخب استان هستند دوچرخه سواران اعزامی به این دوره از رقابت‌ها شامل محمد دانشور قهرمان ارزشمند کشور، کمال رازی، علی متقیان ، کیوان رکانی و احمد نصرآبادی می‌باشند. وی ادامه داد: مربیگری و هدایت این تیم را محمد رضا بنا قهرمان اسبق آسیا و مسئول کمیته فنی هیئت استان به عهده خواهد گرفت که با توجه به تجربه وی در زمینه پیست کمک شایانی به تیم خواهد نمود.
روزبهانه تصریح کرد: خراسان قطب ورزش دوچرخه سواری کشور در رشته سرعت می‌باشد که مدتها به دلایلی از دوران طلایی خود افول کرده است و هیأت استان تمام تلاش خود را جهت ارتقای سطح این ورزش و رسیدن به جایگاه اصلی در کشور خواهد نمود هرچند که در حال حاضر جزو شش تیم برتر کشور می‌باشیم ولی این دوره مسابقات تمام عزم خود را برای گرفتن کاپ مسابقات جزم نموده و به لطف خداوند و با توجه به نفرات شرکت کننده در مسابقات این امر میسر خواهد گردید.