رئیس بنیاد نخبگان خراسان رضوی گفت: تعداد افراد معرفی شده به سازمان‌های مختلف استان ۲۱ نفر بودند و از این تعداد ۶ نفر به عنوان عضو هیئت علمی جذب شدند.

به گزارش خبرگزاری موج از مشهد، سیدسعیدرضا احمدی‌زاده گفت: تعداد افراد معرفی شده به سازمان‌های مختلف استان ۲۱ نفر بودند و از این تعداد ۶ نفر به عنوان عضو هیئت علمی جذب شدند.

وی در آئین تجلیل و تکریم از نخبگان و استعدادهای برتر خراسان رضوی، اظهار کرد: تعداد ۱۴۵۰ مستعد تحت پوشش در سطح استان داریم که این تعداد ۵۴۶ نفر دانشجوی مشهدی، ۹۰ نفر دانشجوی شهرستانی، ۵۹۱ نفر فارغ‌التحصیل، ۱۲۲ نفر عضو هیئت علمی و ۱۰۱ نفر مخترع هستند.

اعطای ۸میلیارد ریال جوایز تحصیلی

 رئیس بنیاد نخبگان خراسان رضوی با اشاره به اینکه سهم استان از جوایز تحصیلی ۳۰ میلیارد ریال بوده است، افزود: تعداد افراد معرفی شده به سازمان‌های مختلف استان ۲۱ نفر بودند و از این تعداد ۶ نفر به عنوان عضو هیئت علمی جذب شدند، همچنین پرونده ۵ نفر دیگر هم در دست بررسی است.

احمدی زاده بیان کرد: تا پایان شهریور ماه امسال حدود ۸ میلیارد ریال جوایز تحصیلی اعطا شده است.

وی با اشاره به میزان نخبگان برگزیده استان در ۳ سال اخیر، گفت: خراسان رضوی از سال ۹۳ تاکنون تعداد ۷۱۴ برگزیده در ۸ بخش نخبگانی داشته است که از این تعداد ۹۸ نفر در سال تحصیلی ۹۷-۹۶ بوده‌اند.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج