مدیر شعب بانک مسکن خراسان رضوی از پرداخت 31 هزار و 700 میلیارد ریال تسهیلات برای واحدهای مسکن مهر در خراسان رضوی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از مشهد، مدیر شعب بانک مسکن خراسان رضوی گفت: از سال 88 تاکنون 31 هزار و 700 میلیارد ریال تسهیلات برای واحدهای مسکن مهر خراسان رضوی پرداخت شده است.

حسین خطیب زاده امروز در نشست خبری بیان کرد: از سال پرداخت بیش از 31 هزار میلیارد ریال تسهیلات به واحدهای مسکن مهر خراسان رضوی88 که پرداخت تسهیلات مسکن مهر در بانک مسکن این استان آغاز شد برای 145 هزار واحد مسکونی تسهیلات پرداخت شده است.

وی افزود: از این تعداد 118 هزار و 500 واحد در قالب احداث و خرید در شهرهای بیش از 25 هزار نفر، کمتر از 25 هزار نفر و شهرهای جدید گلبهار و بینالود تسهیلات دریافت کرده اند.

مدیر شعب بانک مسکن خراسان رضوی خاطر نشان کرد: 23 هزار واحد نیز در قالب واحدهای روستایی و مابقی هم در قالب بافت فرسوده تسهیلات دریافت کرده اند.

خطیب زاده افزود: نرخ تسهیلات در بافت عادی شهری 9.5 درصد و در بافت فرسوده 8 درصد است.

وی همچنین گفت: از ابتدای امسال تا پایان دی ماه در بخش قرض الحسنه و قرض الحسنه ازدواج 6 هزار فقره تسهیلات به مبلغ 622 میلیارد ریال و 2700 فقره تسهیلات تعمیرات مسکن به مبلغ 390 میلیارد ریال توسط این بانک پرداخت شده است.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج