مسوول انجمن کوراش هیات جودو، جوجیتسو و کوراش خراسان رضوی از درخشش ۷کوراش کاران استان در رقابتهای قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی در یزد خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از مشهد، علیرضا دلیر با بیان اینکه مرحله نهایی رقابت های کوراش قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی روز گذشته در یزد پایان یافت، از قهرمانی تیم کوراش بزرگسالان خراسان رضوی در این دوره از رقابتها خبر داد.

وی افزود: در این رقابتها تیم خراسان رضوی با کسب ۳ مدال طلا یک نقره و ۳ برنز بالاتر از تهران و خراسان شمالی قرار گرفت و به مقام قهرمانی کشور رسید.

 مسوول انجمن کوراش هیات جودو، جوجیتسو و کوراش خراسان رضوی با اشاره به درخشش نمایندگان استان در این رقابتها، بیان کرد: جعفرفیزورآبادی، امیدتزتک و جعفرپهلوانی از خراسان رضوی به ترتیب در اوزان ۶۶، ۸۱ و +۹۰ کیلوگرم به مدال طلا دست یافتند.

IMG_20180203_112746

دلیر، سرمربی تیم ملی کوراش کشور شد

مسوول انجمن کوراش خراسان رضوی به کسب مدال نقره قاسم احدی در وزن ۹۰ کیلوگرم رقابتهای قهرمانی کشور اشاره کرد و ادامه داد: آرمین بندار و وحید جدی مشترکا در وزن ۶۶ کیلوگرم وخسرو رحیمی در وزن+۹۰ کیلوگرم این رقابتها به مقام سوم رسیدند وبه همراه دیگر مقام آوران استان به اردوی تیم ملی راه یافتند.

وی با بیان اینکه علی معلومات و وحید غفوریان هدایت تیم خراسان رضوی را  برعهده داشتند،خاطر نشان کرد: تیم ملی کوراش کشور با سرمربی گری خسرو دلیر مربی ارزنده مشهدی خود، بازیهای آسیا جاکارتای اندونزی را درسال آینده پیش رو دارد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج